Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, napadaj said:

Kadjar lepši, i to značajno. :D

 

Mnogo mi se sviđaju linije novijih Renoa, baš razmišljam da li da uzmem Megane ili nešto drugo za koji mesec.

 

Ja se naravno šalim, stvar ukusa, ali kadjar mi fakat ima nekako najobičniju liniju od svih renoa (i suv-eva uopšte).

 

Pre nego što kupiš, sedi i malo unutra, enterijeri ne prate spoljne linije lepotom i zanimljivošću koje su i meni baš lepe kod velike većine renoa. Barem po mom skromnom ukusu.

 

Inače, nisam hteo da mračim kolezu kumsa ali sećam se da sam pročitao baš loše kritike na račun kadjara na garaža.rs kada sam svojevremeno istraživao crossover/suv na koji bih mogao da se prešaltam, nadam se da kumsara neće imati nikakva loša iskustva, očigledno mu avto pasuje dočim ga je pazario.

Link to comment
28 minutes ago, napadaj said:

Ja sam u dilemama :D Novi C4 mi je isto jako lep, najviše naginjem njemu, ali je solidno skuplji od hečbek Megana.

Ne znam kakve su cene Seata u Srbiji, Leon je prva liga, ja od kad ga teram, nula problema.

Link to comment
54 minutes ago, napadaj said:

Ja sam u dilemama :D Novi C4 mi je isto jako lep, najviše naginjem njemu, ali je solidno skuplji od hečbek Megana.

Sjajan je novi C4

Da mi iole treba, ozbiljno bih se bacio u razmišljanje

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Lancia said:

Ne znam kakve su cene Seata u Srbiji, Leon je prva liga, ja od kad ga teram, nula problema.

 

 

Naleteo sam na neki članak o pouzdanosti automobila skoro (ne mogu se setim gde, jebite me).


Naravno, kidaju Japanci, a od evropskih automobila na prvom mestu - Seat :blink:

Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Naleteo sam na neki članak o pouzdanosti automobila skoro (ne mogu se setim gde, jebite me).


Naravno, kidaju Japanci, a od evropskih automobila na prvom mestu - Seat :blink:

Video sam to. Nije ono, Cigo hvali svoga konja, nego je bas dobar, utegnut, malo trosi.

9 minutes ago, napadaj said:

Od Seata mi je najlepša Cupra :D

Formentor je prelep model

 

A i ti si naivan. I tata bi, sine.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Nemam ništa protiv niti sumnjam da su pouzdani, samo su mi malo enterijeri siromašni. Vidi se da su u vw grupi :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

Ja imam proslu generaciju, ne bih ga menajo za ove nove ni u ludilu, nemas nijedno dugme, sve moras da brljas prstima i klimu i svetlo...pizdarija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...