Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Zato sam ja u zadnjih par meseci uvezao 3 komada A klase, onaj W169 model, sta god da hoces da pipnes napred skidas pola motora ili ceo. Shodno tome i cena za ruke majstora.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 1
Link to comment
On 21.12.2021. at 15:36, Djuro said:

servis smarta je PITA, motor je nezgodno uglavljen, mora se nositi bas kod poznavalaca.

 

ja bih uzeo Aygo/107/C1. malo su veci od smarta ali su puno laksi za servis, imaju i vise mesta.

 

Za prvi red :thumbsup:, za drugi :thumbdown:. Ta kanta u tri značke je užasan automobil u svakom smislu.

 

@Hamlet Strašni je čovek od karijere i godina, te predlažem daleko komotniju i još dalje praktičniju alternativu Smartu - Toyotu iQ (genijalan auto), te ubedljivo najpotcenjeniji od svih novih (Mini, 500, Twingo) malih gradskih fensi krateža - Opel Adam. Jedan jedini put se cela firma oko jedne stvari složila - to je Adam  i koliko je dobar auto za vožnju. Za kupovinu baš i nije bio, bio je jako skup, ali polovan ne bi trebalo da je skuplji od ovih izvikanih. Možda sam se oko današnje cene zeznuo, eto.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Captur konacno ide na dubinsko pranje od nedelje pa u oglas, oduzilo se cekanje ocekivano. Znaci, 900 kubika turbo, 90 konja, prva registracija maj 2017. ali moze biti i vracen na 2016. u homologaciji, 93 000km, tip top stanje, detaljno pregledano sve. U oglase ide na 12 hiljada, ciljam 11 700+ a za prijatelje i ppp forumase (ne sve, samo dobre ljude) je sportskih 11 200 ojra, uz usmenu garanciju na motor po dogovoru, obicno je bilo kod tih novijih 10 000km ili 6 meseci.

Bice normalne slike posle dubinskog pranja, za sad samo ovo. ad80d2e53f733388f6576bbf1970af2d.jpgb4af385651c0f555a5659fc40aeec0c5.jpg493974baf8a51c634e09a18228713491.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 7
Link to comment

Hamlete, sto manja kola za grad to bolje. Nisam vozio smart pa ne mogu da ti dam preporuku (ovdje ih ima bas dosta) ali vozim C1 po gradu i kola su odlicna.

 

Znaci C1/107/108/Toyota IQ to su sve ista kola samo sasija je drugacija. 

C1/107/108 automatici su dizel motori (nema drugih).

 

Twingo je automatik benzinac.

 

Clio/Polo/208/fiesta su veca kola i nije to ono sto trazis.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Milosh76 said:

Ako zeli da stavi makar torbu za laptop na zadnje sediste, onda jesu.

Naravno da nije tacno ovo so pises.

 

Sva ova mala kola koje sam spomenuo su sasvim dovoljna za ono sto on zeli. 

Gepek postoji, jeste mali ali sasvim dovoljan za ono sto zeli da radi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...