Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Cene preko su toliko skocile da mislim da cu da batalim pricu bar privremeno, iako su digli i kod nas ali zbog ovog rata i svih sranja prodaja ide toplo hladno. Mozda nije otislo onih najabljenih 25-30% cemu sam se smejao pre par meseci ali nije ni daleko. Jedan uzas.

Uvezao Astru K 2016. turbo benzinca sa 200 konja, razmisljam da registrujem i vozim se kao gospodin dok se ne proda, nema je u drzavi nijedne sa tim motorom i Excellence opremom, ali imam vec par registrovanih kola pa je drama. 8172eaea7ceb8982895fdde59c370edf.jpg0e19fd1c248554d674f760169080980f.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
  • 1 month later...

Možda nekog bude zanimalo pa da podelim da je u Stark Areni za vikend neki sajam korišćenih automobila, navodno 1-6 godina starosti. Kapiram da učestvuju auto placevi sa svim zajebancijama tipa davanja garancija i slično, mada ne znam detalje videh samo reklamu. 

 

Link to comment

ja sam bio na onom prošle jeseni. glupost, bili izloženi q8, x6, glc i slično. mislim da je prosek cene bio oko 40k€

 

bila jedna astricatm, sandero i kadjar

  • Haha 1
Link to comment

gledam cene prvi put, pa ove astre k nisu čak ni preterano jeftinije od golfa 7? :unsure:

 

makar ovi automatici sto ih gledam, jer taj filter ne gasim 

Link to comment
47 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

gledam cene prvi put, pa ove astre k nisu čak ni preterano jeftinije od golfa 7? :unsure:

 

makar ovi automatici sto ih gledam, jer taj filter ne gasim 

 

to jedino ako su golfovi havarisani.

Link to comment
[mention=102]Zli Gli[/mention] Koliko je ta astra? Msm koliko je prodaješ.
13 stavio, ne postoji u drzavi ovaj motor i Excellence oprema, nijedna druga nema bukvalno sve dugmice na centralnoj konzoli, samo moja. Probao sam sport mod brzinski do 170 na sat van grada malo, kida po potrebi a moze i da trosi 7 litara kad treba.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19787282/opel-astra-k-16-turbo-excellence?attp=p9_pv0_pc0_pl11_plv0

Samo ova svetla kostaju Boga oca, plus ima sve zive senzore i cuda. Klotare krecu vec od 9 i kusur hiljada ali to uopste nije isti auto onda, slabiji motori i oprema prejadna.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Zli kad opere auto pa se ogledaš u njemu. Lepa astra, pusti dušmane.

ja sam vozila 1 corsu skoro i dobar je skroz auto, doduše nova je bila. od opela poznajem i neku prastaru askonu što je otac moje drugarice vozi kad ide “u šljive”, nema pod bukvalno, gledaš asfalt ispod sebe al ide auto, kotrlja. Flinstones.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ma ovo je ozbiljna masina, nije bas auto za bilo koga a i oprema je kao u nekom Mercedesu a ne Opelu, minus koza koju ja i ne volim a i mnogi drugi. Jedino sto je jako grozan period za trgovinu zbog ovog rata, cene divljaju, haos.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Zdravo!

 

Sta mislite o novom Jogger-u?

 

Novi Jogger – porodični automobil sa 5 ili 7 sedišta – Dacia

 

Meni izgleda dosta zanimljivo, vidim da ga hvale za value for money. Ali da li je to dobra opcija u odnosu na recimo neki 5-6 godina stari polovnjak vise klase? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...