Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pa da se pohvalim, novi gvozdeni konj u ergeli simović

 

:wub:

 

0-CEC63-AD-136-F-4-C32-9-AA5-99323157730

 

a ovako izgleda po suhim danima

 

AF7-EA0-F0-B217-4-DE6-BA7-D-9-E6002-DE73
 

Opa, KUMS položio za B! 

Čestitke :happy:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 22.1.2022. at 19:22, April said:

Zašto niko ne kupuje Grand Scenic? Izgleda fantastično.

 

Zaista, izgleda super. Dok ne uđeš u nj. C-Max i Touran su za Scenica pojam udobnosti i kvaliteta enterijera.

Link to comment
26 minutes ago, zorglub said:

 

Zaista, izgleda super. Dok ne uđeš u nj. C-Max i Touran su za Scenica pojam udobnosti i kvaliteta enterijera.

Ne znam za C-max i Touran, mene je odusevio Scenic spolja, za unutra se slazem, bas me neprijatno iznenzadilo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Fantasticna je zabava otvoriti aplikaciju "Polovni automobili" i onda pretrazivac..pa detaljni pretrazivac..i u polje "obelezje" ukuca se rec NOV.

 

Sad mi je izbacio 450 automobila. Prosek starosti oko 12 godina..prosek kilometraze nesto jace od 150 tisuca.

 

Da sam neko ko gleda sa strane..neko ko nije emotivno vezan za svoje sunarodnike..rekao bih da ovde obitava poprilicno bezobrazno nadobudan i izuzetno tupav narod sa svim obelezjima hronicne sirotinje.

  • +1 4
Link to comment
Fantasticna je zabava otvoriti aplikaciju "Polovni automobili" i onda pretrazivac..pa detaljni pretrazivac..i u polje "obelezje" ukuca se rec NOV.
 
Sad mi je izbacio 450 automobila. Prosek starosti oko 12 godina..prosek kilometraze nesto jace od 150 tisuca.
 
Da sam neko ko gleda sa strane..neko ko nije emotivno vezan za svoje sunarodnike..rekao bih da ovde obitava poprilicno bezobrazno nadobudan i izuzetno tupav narod sa svim obelezjima hronicne sirotinje.
Obicno ide NOV NOV ili NOV NOV NOV, retko pise samo jednom NOV. I kilometraza je x2 ili x3, za te od 12 i kusur godina benzinci se vracaju na oko 150 a dizeli na magicnih 180-199 hiljada. Ja znam lokalno 5-6 ljudi koji vracaju i prodaju lagano, puse ljudi te price.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Pošto sam nedavno oprao auto posle tipa godinu dana (ne računajući puškaranje) jer je moj perač najzauzetiji perač ikad i najavljuje se na tipa 3 dana , iskoristiću priliku da vas podsetim koji je najlepši auto na svetu ikad. :D 

 

QnHpZAa.jpg

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...