Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pise samo wasserschaden i da ne pali, ima medju slikama i slika neke instalacije kod nogu suvozaca. Verovatno ostao negde gde je padala obilna kisa. Nije neka brutalna oprema (mada ima dovoljno) ali ovo ko zna da resi lako i jeftino, moze bas dobro da prodje. bb245fdfc606591ceade3daf7251d91e.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Moze sve da se resi, naravno, s tim sto po narudzbini stvarno uzmem minimalno jer ne ulazem svoje pare. Nisam to ni radio mnogo puta, mahom prijateljima za nikakvu nadoknadu ili neku malu cast kad bas insistiraju.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

važi, ja reko čisto da bacim pogled koliko koštaju matori golfovi tamo :sleep:

 

ali mislim da sam svakako našao već golfa svog života

 

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Zasto? To je odlican turbo benzinski motor, startan brz, jedan od najboljih u klasi. Stavlja se i u Oktaviu i Audi A3...

Sta znam,taj 999 mi je stedljiviji od 1,2 TSI.Inace sve preporuke za te male benzince.Na otvorenom nije naporan tj bucan pri 120,130,a ni ne guta gorivo.U gradskoj trosi malo vise od klasicnih 1,2 od 78 konja ali brate ne vuce se ko…dodati po volji.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jel bi vas bilo sramota da vozite auto ove boje? Imam neku ponudu za zamenu za skuplji, daje mi ovaj Tvingo 2013. benzin 1.2 sa 90 hiljada km ali jebena boja, sta da radim s ovim.09efc4ec4e10d13949dff3de50060128.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne voze samo muški kola. valjda ima neka šefica ekspoziture rajfajzen banke a da joj trebaju kola

a)MILF shefica ekspoziture rajfajzen banke 

b)estradna zvezda u usponu,rondjendanski poklon od khm galantnog gospodina ili mladog dilbera  lerdija 

c) prvi auto za cerku precednika opstine,gradskog sekretara,opstinskog koordinatora…

  • +1 2
Link to comment

Naravno da nije za mene nego da ga udomim sto brze posle eventualne zamene. S obzirom da mi je odbio zamenu za onaj Captur gde sam ga cenio 3300 (ima 300+ evra ulaganja, estetskih sitnih ali sve kosta), mislim da bi mogao za jedno 3600-3700. Sad vijam drugi Captur a on to trazi za zenu ali meni je velika frka za ovu boju pa se neckam da li da ponudim uopste da uzmem u zamenu. Na tome mi ne treba evro zarade, samo da ga prodam brzo. Ima da se ofarba zadnji branik mada i ne mora, sve su sitne ogrebotine i moze i da se zatacka, dubinsko obavezno jer je prljav, mozda poliranje, nebo ili da se opere ako moze ili zamena, ranije kaze da mu je prokisnjavao panorama krov sto je reseno ali nebo ostalo prljavo od vlage... Ovako mehanicki tip top.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Mislim obican onaj sa 75ks, imao sam taj motor u vecem Cliu i dovoljan je za gradsko zujanje mada sam isao dosta i van grada, a ovaj Tvingo je laksi cenim jedno 200-300kg pa verujem da leti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Mi smo imali ove Tvingiće, u principu kanta naspram mk1, ali opet bolji od mk3. Gume su bile specifičnih dimenzija, nigde ih naći, a i kad ih nađeš biju po ušima. Od tih novijih gradskih mini zujalica meni je Up/Citygo ubedljivo najbolji.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...