Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Хоћу да купим себи мали аутомобил аутоматик за вожњу по граду и евентуално до Лазаревца, Панчева или Старе Пазове.

 

Видим да има да се купе смартови стари 10так година за две три хиљаде евра. 

 

Има ли смисла то куповати?

 

Drugar je pre nekoliko gadno slomio nogu i da bi sebi posle toga olakšao kretanje po gradu, jer je imao problema sa standardnim automobilom, kupio je Smarta automatik. Od tada ne izlazi iz njega kada ide po gradu, prezadovoljan je.

 

Ne kontam što ljudi toliko hejtuju Smarta.

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Djuro said:

 

ja bih uzeo Aygo/107/C1. malo su veci od smarta ali su puno laksi za servis, imaju i vise mesta.

 

Samo menjajuci sijalice na 107-ici sam stekao zvanje kvalifikovanog ginekologa.

 

Tacno bih doveo nekog inzenjera ili clana upranog odbora Peugeota i rekao bih mu "Ajde..zameni sijalicu, picka li ti materina"

  • +1 2
  • Haha 6
Link to comment
45 minutes ago, SNARC said:

 

Samo menjajuci sijalice na 107-ici sam stekao zvanje kvalifikovanog ginekologa.

 

Tacno bih doveo nekog inzenjera ili clana upranog odbora Peugeota i rekao bih mu "Ajde..zameni sijalicu, picka li ti materina"

Joj meni kad bude doslo duga na Fabiji da menjam…

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Samo menjajuci sijalice na scenicu sam stekao zvanje kvalifikovanog ginekologa.

 

Tacno bih doveo nekog inzenjera ili clana upranog odbora Peugeota i rekao bih mu "Ajde..zameni sijalicu, picka li ti materina"

 

Link to comment

Ja menjala sijalicu vozačevog fara juče, i ladno mi se čini da je stvarno taj isti bio crko i prošlog puta, wtf?! 

Električar je baš rekao da kad mu neko dođe s Meganom da mu menja sijalicu, padne mu mrak na oči (hehe, see what I did there) 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Puntove farove su pravili ljudi sa dugim i tankim prstima a mrze ljude sa kratkim i debelim. Pogotovo levi far. A na Pežou 5008 se menja otprilike levom nogom, kaljavom čizmom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...