Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

7 minutes ago, Time Crisis said:

LR je obično zakucan na dno liste po pouzdanosti i to po anketama engleskih portala

ma kakav LR. na tome sam naucio da vozim pre sto godina. a o pouzdanosti, taj LR series II je presao afriku do dole i nazad za beograd sa mojim caletom za volanom..

ja vozim ozbiljnog japanca, ne rav4 i slicne.

 

edit

od struje imam upaljac i prozore

Edited by foto
Link to comment
6 minutes ago, namenski said:

Nisam primetio da je @foto imao u vidu englesko auto, jos manje LR...

A sto se tice portala - sta da ti kazem - vozi se na portalima.... :D

 

Tu su sabrana iskustva velikog broja vlasnika, meni sasvim dovoljno. Ko želi lično da se uveri jel baš stvarno tako, ne branim. :sleep:

Link to comment

znao sam da ces da se javis :)

inace prvi model rave mi je veoma simparican. za grad :)

 i imam veliki respekt za tojotu i njena resenja vesanja, prenosa, redukcije... nije to firma za zajebavanje

 

Link to comment
31 minutes ago, namenski said:

Bre ne znam :sad:, presiroko si postavio pitanje: zvuci k'o da se radi o nekoj ekskluzivi ili oldtajmeru, u svakom slucaju necem nesvakodnevnom.

Ako se radi o tome, ja imam najbolja iskustva sa Englezima, mada se moze i sa Zabarima, zavisi, mada su oni malo tezi, da ne kazem bas nepouzdaniji...

zabari Gandini 250 jura + posta i carina

 

jel onaj @Milošica masinac? znamda nisi kompjuteras.  :)  ako jesi masinac daj neki info

 

edit:

osiji pominju Riken karike. valja li to? jeftinije od zabara 50%. ako valja cu uhvatim djokovica da mi donese, staje to, staje u dzep. jer sa postom ce me izadje skuplje od zabara.

 

p.s.

ja ovo ne moram da radim uopste, nego na sta natera coveka ovako gadno vreme.

Edited by foto
Link to comment

@Zli Gli šta se dešava na tržištu?

 

pratio nekog kadjara, sve danas ću, sutra ću, a morao bi i put da potegnem pa nikako da uklopim, kola su već par nedelja na oglasu i danas vidim da je tip podigao cenu za 700€

 

msm jel to praksa? šta mu je u glavi?

 

prvobitna namera mi je bila da mu ponudim 4% manje, međutim njegovo povećanje me primoralo da i ja ponudim 8% manje

 

jel neće da se uvredi

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 2
Link to comment

Desava se onaj ranije prognozirani skok cena, uzrokovan onim dizanjem cena carine/poreza na uvoz od pre pola godine jer ipak uvoz diktira cene, s tim sto preko i nisu digli cene ali jednostavno ima manje kola u ponudi, mislim manje zanimljivih za nase trziste a i tvrdi su postali sa cenama. Ja licno sam znao ranije da spustim auto sa npr. 6000 franaka na 5200-5300 posle nekog vremena ili brzo na 5500 a sad sve nesto ili fiksno ili spustaju minimalno. Konkretno sam kod nas pratio Golf 7 i Pasat B6 i B7, otislo od par stotina do 1000 i kusur gore, uzas.

Taj za Kadjar sad ima skuplju carinu makar za tih 700e ili cak i vise nego pre poskupljenja ali ako je oglas vec bio tu ranije, digao je jer prati cene ostalih. Pederski hoce da uzme 500+ evra vise ni kriv ni duzan.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:



Taj za Kadjar sad ima skuplju carinu makar za tih 700e ili cak i vise nego pre poskupljenja ali ako je oglas vec bio tu ranije, digao je jer prati cene ostalih. Pederski hoce da uzme 500+ evra vise ni kriv ni duzan.
 

ovaj je kupljen u srbiji

znači gei

Link to comment

Gei samo takav ali probaj da zalomis cenu, sta te kosta.

Poznanik prodaje Kaptura, stavio je prosek u odnosu na ostale sa oglasa i zvao ga je jedan covek za dva meseca. Niko nije pogledao.
Mi kad smo prodavali onog zelenog crnog ili koja je vec cudna boja bila, otimali se za njega a cena je isto bila prosek, nije otisao dzabe. Valjda kako se kome zalomi.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...