Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

18 minutes ago, Zli Gli said:

Mada bi ti mogao neku Daciu Duster novu mozda za pare koje si hteo da das za onu prevaru Mini Kuper.

brt još sam čist uglavu

  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, Zli Gli said:

Ko ce tu da izlaze? Cenim neke jake auto kuce samo, i mahom mladja kola. Svakako valja obici pre nego sajam novih automobila koje vecina nas nece voziti nikad a mozda cak ni tad. Mada bi ti mogao neku Daciu Duster novu mozda za pare koje si hteo da das za onu prevaru Mini Kuper.

Kad smo vec kod polovnjaka, imacu oko nove godine Captur 0.9 turbo benzin 90ks 2017. godiste sa 93 tisuce km, sto se kaze u oglasima nov nov nov. Za sve vozace pocetnike, devojcice i nas nezne muskarce idealan. cedbfb8bf05df558e752ab787114980e.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Javi mi, molim te okvirnu cenu za taj R Captur, moguće je da imam zainteresovane.

Link to comment

Imam i ja vec neke na cekanju ali nece biti pre nove godine, rekao mi covek da ce samo preuzeti a dovoz ko zna kad jer je imao neku neplaniranu pauzu pa mu se navuklo mali milion kola. Meni svakako ne gori, imam 3 komada sto sam ranije narucio pa ce to ranije i stici, neka ceka Captur.

Za cenu ne znam, probacu sigurno sa oko 11 500 na oglasu za pocetak (pa koliko izvucem) jer mi je receno da je auto zverka ali zavisi od nekih faktora tipa gume, moram kupiti zimske ako ima letnje, da li mora dubinsko i poliranje ili je vec cist i uredan kao kad se odradi to sve, eventualno neke sitne mehanicke greske, trap, sve. I ove starije volim da sredim da budu tip top ako nesto fali a ova novija godista moraju biti kao iz salona, mada sam imao srece pa sam sve ovo od 7 8 godina i mladje vec dobijao u skoro salonskom stanju.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Mi krenuli da gledamo oldtajmere, ali izložba nema veze sa ovom slikom gore. Svi su zamijenjeni novim mercedesima, škodama... Isto ima da se vidi na parkingu bilo koje jače firme. Jedan čiča je uz psovke krenuo napolje posle 10 minuta, kaže uzeše nam pare nizašta.

 

Odvozali smo par krugova na simulatoru, pojeli kokice, dobili Gaspromove čokoladice i nekako potrošili sat i po.

 

Prođeš malo kraj golf gti mk1, lancie delta hf i starog bmw- a m6 i to je to. Kupcima je ovo možda interesantno, za gledače je promašaj. Jedino ako planiraju da mijenjaju postavku, ali najava je bila drugačija.

 

 

Edited by autsajder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...