Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

13 minutes ago, Time Crisis said:

Pa dobro, skoro 6 godina star Audi sa standardnih ispod 200 hiljada km i skoro 200 konja, what could go wrong :fantom:

 

proveri se kilometraza na car vertical

 

a sta zamišljate da bi sve moglo da pođe naopako na audiju starom šest godina? ja vozim evo golfa starog 12 pa ne polazi bog zna šta, da kucnem u drvo. za ovaj forum je kupovina polovnih kola otprilike kao skakanje iz aviona bez padobrana, taj neki nivo rizika.

 

koštaće ga održavanje više, ali ne verovatno toliko više koliko ce da izgubi na vrednosti nova škoda dok dodje vreme za zamenu.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment

crv je dugo bio na nekakvim akcijama za +-23k€. mada ima tome možda i 10godina

 

na to sam aludirao

 

 

video sam tog crva sada na pa, mislim da je malo preterao, 3, 4 godine stariji auto a 7-8 k€ jeftiniji

 

pitaj ga jel može za 18500€

:fantom:

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

koštaće ga održavanje više, ali ne verovatno toliko više koliko ce da izgubi na vrednosti nova škoda dok dodje vreme za zamenu.

 

Izgubiće Audi još više na vrednosti, ako je sad 22k kad bude imao 10+ godina (a što će biti relativno brzo) teško će i 10k dobiti za njega

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

crv je dugo bio na nekakvim akcijama za +-23k€. mada ima tome možda i 10godina

 

na to sam aludirao

 

 

video sam tog crva sada na pa, mislim da je malo preterao, 3, 4 godine stariji auto a 7-8 k€ jeftiniji

 

pitaj ga jel može za 18500€

:fantom:

 

 

 

 

Zna on da je jača cena, speman je na pregovore :D

Link to comment

Menjao Lambda sondu na Tojoti.Jebiga ba,mora original.200e,sitnica.Za Oktaviu 2012,2lagera,2kalipera i diskovi sa plocicama sve ukupno  500e komplet pozadi,naruceno iz Dojce.

Link to comment

ne razumem se u cene novih škodi da budem iskren, vodio sam se onim tvojim da doplati još par hiljada pa računao da pričamo o oko 25k

 

ali ta najjeftinija na sajtu od 17.8k ima 1.0 motor. a ne znam ni dal je ova linkovana baš klotara pošto vidim za početak ima maglenke i parking senzore

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment



 
 
a sta zamišljate da bi sve moglo da pođe naopako na audiju starom šest godina? ja vozim evo golfa starog 12 pa ne polazi bog zna šta, da kucnem u drvo. za ovaj forum je kupovina polovnih kola otprilike kao skakanje iz aviona bez padobrana, taj neki nivo rizika.
 


I ja sam ovo primetio davno pa se nisam zato zesce hvalio svojim zverkama tipa Clio 1.2 2010, Fabia 1.2 2006 i slicno. Jos su bili na oko 190 000km oba, dobro stanje, odlicno, ali sramota. Ovde ili spejs satlovi ili se cuti, ne znam sta je.

Sad sam uzeo u zamenu za moj A3 2013. neki A4 limuzinu 2007, 2.0 tdi sa 250 000km. Auto vec bio ok, majstor ga procesljao i bilo jos 80e utezanja nekih, senzor ulja i neki dihtung i slicno... Evo kotrlja se lepo, ziv je, vozim ga i prodajem usput.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Ko ce tu da izlaze? Cenim neke jake auto kuce samo, i mahom mladja kola. Svakako valja obici pre nego sajam novih automobila koje vecina nas nece voziti nikad a mozda cak ni tad. Mada bi ti mogao neku Daciu Duster novu mozda za pare koje si hteo da das za onu prevaru Mini Kuper.

Kad smo vec kod polovnjaka, imacu oko nove godine Captur 0.9 turbo benzin 90ks 2017. godiste sa 93 tisuce km, sto se kaze u oglasima nov nov nov. Za sve vozace pocetnike, devojcice i nas nezne muskarce idealan. cedbfb8bf05df558e752ab787114980e.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...