Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

5 minutes ago, Milosh76 said:

IMG-20210403-134425.jpg

 

 

IMG-20210403-121912.jpg

 

IMG-20210403-134414.jpg

 

 

 

 

Kia Ceed 2019 1.0 turbo benzinac... od pre neki dan moj :D 

 

Nazalost nema alufelne jos uvek, ovo su 15 letnje Hankook sa celicnim felnama i ratkapnama.

 

 

WTMIL!

 

  • Haha 3
Link to comment

Šalim se, nek te lepo služi, ali za one pare kiju, ne znam, ne bih. Imao sam svojevremeno ponudu od ortaka za praktično novog ceeda sa 30ak k na satu samo da preuzmem lizing, bila baš baš povoljna cena ali kada sam seo, čak i u poređenju sa mojim cividžom 10 godina starijim u tom momentu nije to bilo to jbg iako je auto praktično bio nov.

A ovaj tvoj još nema alu felne. :sad:

Barem imaš taj tradicionalan kia izgled, izgleda kao i ceed iz 2006e :D

Malo te kecam, evo prestajem, i daj neku fotku kokpita.

  • +1 1
Link to comment

Prakticno nov auto 2020 prva registracija, presao nesto vise od 13000 km, ide bas lepo. Ima dosta zajebancija koja nemam u Opelu... e sad meni izgleda kao avion, pogotovo uzivo, slike su samo ugao gledanja.

 

Nisam jos slikao unutrasnjost, ali cu slikati i okaciti. Ima najslabiju opremu, a opet sve sto je meni bitno. Dodao bih mu samo zadnje parking senzore i to je sve.

 

Alu felne.. da, ali to je jos 500-600e troska... videcemo.. morao bih da prodam letnje, kupim zimske 15, pa da kupim alu i 16 letnje. A opet polovne alu su oko 200 evra, i gume jos toliko.. videcu. Cekam da se vreme prolepsa da mogu da ga vozim normalno.  Jos se navikavam.

  • +1 1
Link to comment

Hvala svima

 

Sad ide kasko (AMS osiguranje dao najbolju ponudu,a li gospoda rade od 8 do 16h) pa mozda alu felne i uzivanje moze da pocne.

Link to comment

Bas lep auto na slici, revidiracu misljenje da je prosla generacija ceed-a bolje izgledala. Sa srecom. 

 

Imam pitanje za upucenije, posto sam krenuo u potragu za dobrim prostranim hecbekom.. sta nije u redu sa Meganima u ponudi? Ovo sto nalazim u ponudi na srpskom netu jeftinije je I od Astre, cak i korejaca... neverovatnih primeraka ima za 10-12k a da nisu puno presli

Edited by dillinger
Link to comment

Ne znam za kvalitet ali ovaj Megan od 2017. na ovamo izgleda brutalno dobro, imam jednog u komsiluku i svaki put se zagledam kad prodjem pored.

Milose, koliko si platio Kiu i koji je motor?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Zli Gli said:

Milose, koliko si platio Kiu i koji je motor?

1.0 turbo benzinac 100 konja 2019. prva registracija jul 2020.

 

Na kraju me je izasao 12.500e

Link to comment
15 minutes ago, precog said:

nije da sam strucnjak, ali jebote puno ti je to para za kiju, tu opremu i motor.

 

Konkurencija je bio Tipo u full opremi ili Astra Sedan ... tako da izbor nije bio mnogo tezak. S tim sto mene ne zanimaju dizelasi presli 300.000 km za   2 i po godine u full opremi NOV NOV NOV...

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
On 3.4.2021. at 21:58, dillinger said:

sta nije u redu sa Meganima u ponudi? Ovo sto nalazim u ponudi na srpskom netu jeftinije je I od Astre, cak i korejaca... neverovatnih primeraka ima za 10-12k a da nisu puno presli

 

Pa nov s 5 godina garancije (benzinac) ti je od 15k, polovan ne bi ni smeo da bude više od toga

Link to comment

Šta mislite o volkswagen Polo za osobu koja tek treba da položi vožnju? Odlučila sam da kupim auto čim završim s časovima da me motiviše da položim. Polovan, naravno. Baš sam ufiksirala Polo, ali otvorena sam i za druge predloge (samo da nije punto)

 

Nemam pojma o automobilima, ali znam šta bih volela:

 

- nešto što mi neće biti žao da ogrebem, udarim

- nešto što ću znati da parkiram

- nešto što ću moći da održavam a da ne osiromašim

- nešto što će više biti za slobodno vreme, vikend vožnju i van grada, jer radim u centru i nemam gde da parkiram. Dobrodošla su i kraća putovanja tipa Temišvar (ako s probnom dozvolom uopšte mogu u inostranstvo - ako neko zna, iščaših dlan guglajući i nije mi i dalje jasno)

 

Pa ako vam nije mrsko - cenila bih preporuku. Moji prijatelji su neupotrebljivi, ne razumeju se kao ni ja, i voze ono što imaju i to je to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...