Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Kao prvo treba da vidi za sta ce ti sluziti ta kola i koji je budzet. Ova druga stavka je vazna, zacrtaj neki budzet i drzi ga se inace zna da se jakooo otegne. 

 

Ako je samo po gradu i predgradju, bolje ti je da uzmes ova manja kola, em su laksa za parkiranje i laksa za voznju a sigurno ce izaci i jeftinije. 

 

Ja trenutno po gradu vozim jednu kantu i sasvim sam zadovoljan po svim parametrima (nikad vise po gradu veca kola) ali ne bih da ti nametam svoj izbor jer je sve to subjektivno. 

 

Najbolje je da odes u salone i sjednes u kola da vidis sta tebi najvise odgovara.  

 

Link to comment

Neka barem proba jedan ili dva (ta mala koa) pa da vidi da li joj pashe. Sve je to isti kalup.

Ja sa mojom hercegovackom prosjecnom visinom, 190cm nemam problema da vozim jednu takvu kantu. Ali ne bih iih vise vozio na duza pputovanja.

 

Link to comment
31 minutes ago, precog said:

ford ka je nesto najruznije napravljeno na 4 tocka, ukljucujuci i automobile proizvedene pod gvozdenom zavesom.

Jel proizvode Sviceri neka kola ili im je to ispod casti?¿

Link to comment
 
Konkurencija je bio Tipo u full opremi ili Astra Sedan ... tako da izbor nije bio mnogo tezak. S tim sto mene ne zanimaju dizelasi presli 300.000 km za   2 i po godine u full opremi NOV NOV NOV...
Bolje da ti ne kazem koliko bi mene izasla ona bela Kia 2018. sa 70 000km gde je samo zadnji branik bio za zamenu jer je bio zakacen sa desne strane... i meni se cini da si preplatio ali svakako lep auto, u zdravlju da ga vozis.

Inace, skocile su cene carine i to dosta, sad se gleda samo po kataloskoj vrednosti, tako da se ocekuje brzi rast cene polovnjaka, pre svega iz uvoza a kasnije i domacih.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Kako bi Zli (a i ostali) prokomentarisali da se sada za švajcarce, pa i nemce i slovence.... priča da su truli zbog upotrebe soli zimi, a da u igru uskaču italijani kao bolji.
A nekad se pričalo da je najbolji švajcarac.
Ubedljivo najgori su mislim Austrijanci, sto se tice Svajcaraca ili sam dobro birao ili imao srece ali limarijski su perfektni, nekad neki ima malo rdje od dole ali od dole je normalno, bitno da je farba odlicna. Mozda vise sipaju so u planinskim predelima a ja mahom kupujem iz Ciriha i tipa do 100km okolo. Italijani limarijski najocuvaniji ali ubedljiva najgore prosecno stanje auta, veliki cigani u voznji i dusu vade kolima, plus ko god uvozi iz Italije vraca kilometrazu, generalno jedna grozna prica.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
48 minutes ago, Zli Gli said:

Ubedljivo najgori su mislim Austrijanci, sto se tice Svajcaraca ili sam dobro birao ili imao srece ali limarijski su perfektni, nekad neki ima malo rdje od dole ali od dole je normalno, bitno da je farba odlicna. Mozda vise sipaju so u planinskim predelima a ja mahom kupujem iz Ciriha i tipa do 100km okolo. Italijani limarijski najocuvaniji ali ubedljiva najgore prosecno stanje auta, veliki cigani u voznji i dusu vade kolima, plus ko god uvozi iz Italije vraca kilometrazu, generalno jedna grozna prica.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ovo naravno nije tačno, ne uvoze se samo puntići, nego i ozbiljni automobili po ozbiljnim cenama, kakvo crno vraćanje kilometraže.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...