Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

kad sam ja polagala, bili sve jugići u auto školi i jedan neki kao golf, rezervisan za decu gazdinih ortaka i starije kandidate. mi djeca sa stanice zoostava smo ruke kršili na traktorčićima bez servo volana.

  • +1 1
Link to comment

Kako bi Zli (a i ostali) prokomentarisali da se sada za švajcarce, pa i nemce i slovence.... priča da su truli zbog upotrebe soli zimi, a da u igru uskaču italijani kao bolji.

A nekad se pričalo da je najbolji švajcarac.

Link to comment
32 minutes ago, Valkyrie said:

kad sam ja polagala, bili sve jugići u auto školi i jedan neki kao golf, rezervisan za decu gazdinih ortaka i starije kandidate. mi djeca sa stanice zoostava smo ruke kršili na traktorčićima bez servo volana.

 

Ja sam na jugicu slomio menjac..tijekom vangradske voznje. Nekako je instruktor uspeo da ga ubaci u drugu brzinu i tako smo, klaj klaj varijantom, lagano stigli do servisa.

  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, SNARC said:

 

Ja sam na jugicu slomio menjac..tijekom vangradske voznje. Nekako je instruktor uspeo da ga ubaci u drugu brzinu i tako smo, klaj klaj varijantom, lagano stigli do servisa.

Kad je polaganje instruktør prvo vozi okolo jedno sat vremena da se zagreje motor da ne bi svi popadali na poligonu.Jedan hteo da polaze bez casova,vlasnik autoskole ostavi jugica na parkingu gde je poligon da prenoci tako,Decembar.Mucenik je seo,presao tri metra,ugasio mu se i pandur mu samo mahnuo rukom dok je gledao polaganje autobusa.Na sluh ga oborio.

  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, askeladden said:

Kad je polaganje instruktør prvo vozi okolo jedno sat vremena da se zagreje motor da ne bi svi popadali na poligonu.Jedan hteo da polaze bez casova,vlasnik autoskole ostavi jugica na parkingu gde je poligon da prenoci tako,Decembar.Mucenik je seo,presao tri metra,ugasio mu se i pandur mu samo mahnuo rukom dok je gledao polaganje autobusa.Na sluh ga oborio.

 

Taj da je znao nesto, znao bi da se na jugicu u mesecima koji imaju slovo R u sebi, saug vuce do kraja..i pevaj Kasandra.

 

Neka ga je oborio.

  • +1 1
Link to comment

Kao prvo treba da vidis koja kategorija kola ti odgovara, A ili B. Ovdje su ti pomenuli obadvije kategorije. Ako zelis samo gradsko vozilo, onda okreni se prema A kategoriji, Peugeot 108, Citroen C1, Toyota Aigo (ista platforma), Renault Clio, Suzuki swift itd

Ako zelis malo vise prostora i da odes na malo duze putovanje onda kategorija B a tu si dobila skoro pa sve moguce ponude (ima i 208.)

 

Ako je za grad ja bih ti preporucio kategoriju A koju i sam vozim po gradu i ne bih vozio nesto vece. Kola su lagana, i lako ih je parkirati. Ali ne bih ni isao na neko duze putovanje sa njima. Kada sam bio mladji to mi nije smetalo. 

Link to comment

Pogresio sam. Suzuki swift je B (>3.7m duzine)

Evo liste za A

Fiat 500

Fiat Panda

W Up!

Spark

Seat Mii

Kia Picanto

Skoda citigo

Suzuki celerio

Peugeot 108

Cotroen C1

Toyota Aygo

Twingo

 

  • +1 1
Link to comment

Vozio Ka... kakav je to bio kvantni skok nakon jugica. Cak nije ni gepek toliko mali... kad oboris sedista lagano stane komplet binska oprema za petoclani bend i par delova bubnja

Link to comment
6 hours ago, borris_ said:

okreni se prema A kategoriji, Peugeot 108, Citroen C1, Toyota Aigo

 

Okreni se od ove kante s drugačijim značkama, užasan auto.

 

Pošto ćeš auto i da poseduješ, zanemari izgled i gađaj one za koje te karoserijski delovi neće izaći kao da ih je pravio skulptor iz Firence, sa što razgranatijom mrežom servisa.

Fabia, Punto, Clio, Corsa, sve su to ok autići uz neizbežne minuse i pluseve. Svi mali atmo benzinci su tromi. Gađaj turbo benzinske zujalice, značiće na otvorenom, a nisi klinac da se ložiš po gradu. Fabia i Corsa najbolji enterijeri, ali Corsa tvrda k'o... Opet, svejedno je - uzmi najbolji primerak, sa najboljom istorijom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...