Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

To je njihovo test vozilo, imaju ih 4-5 komada slicne kilometraze i cene. Ja sam vozio ovaj, ali plav. Nemam iskustvas a turbo benzincima, izgledalo mi je cudno, ali sam se brzo navikao. Doduse, gledao sam ispred sebe kao pocetnk, umesto da se opustim i vozim lepo. Ali to je valjda normalno. U subotu ce mi proceniti moju Astru i napraviti neku ponudu.

Problem je sto bih mora da uzmem dugorocni kredit da bih mogao da ga kupim, ako mi ne otkupe Astru, sto je realno da nece ili da ce dati neku nisku cifru da bih je odbio.

Link to comment

Pa mozda ga je vozio i neko sluzbeno... lik rece da je bilo test i da su ga vozili uvek u prisustvu nekog od prodavaca. Za godinu i po dana 12.000 km jeste mozda mnogo, al nije strasno (registracija istice u julu mesecu)

Link to comment
On 1.3.2021. at 21:36, Milosh76 said:

Usput 150.000 km za 4 i po godine... brate... taj zivi u tom Golfu..bukvalno

 

To je možda već i punih 5 godina vožen auto, 30kkm godišnje uopšte nije bauk koliki misliš.

Link to comment
15 hours ago, Milosh76 said:

Pa mozda ga je vozio i neko sluzbeno... lik rece da je bilo test i da su ga vozili uvek u prisustvu nekog od prodavaca. Za godinu i po dana 12.000 km jeste mozda mnogo, al nije strasno (registracija istice u julu mesecu)

 

Pogresio sam... prva registracija je bila u julu 2020 godine.. znaci za pola godine je presao 12.000 km sto je prilicno..toliko otprilike prelazim za godinu dana... Cuo sam se sa prodajnim savetnikom, to je bilo demo/test/sluzbeno vozilo, vozio je jedan covek/zaposleni i gomila njih koji su hteli da ga isprobaju

 

@renne  jel bio u pravu

 

 

  

3 minutes ago, zorglub said:

 

To je možda već i punih 5 godina vožen auto, 30kkm godišnje uopšte nije bauk koliki misliš.

 

Za dizelase i sluzbene da razumem, inace mi deluje jako mnogo. Svako gleda prema sebi :D 

Edited by Milosh76
Link to comment
On 1.3.2021. at 13:04, Grunf said:

preuzeo rapida, napokon. odlicno ide, nije neudoban, malo trosi, ima super opremu, sve ima, osim jedne stvari, meni jako bitne-zvucne izolacije. lomim se da l da ga zadrzavam ili preprodam...

 

ništa to ne valja, preprodaj (meni)

Link to comment
On 21.2.2021. at 21:22, Milosh76 said:

Sad je pitanje da li cu se pre vakcinisati ili kupiti automobil

Sutra ranim jutrom gledam onog ceeda, procenice mi Astru i dati ponudu...  cak je na PA smanjena cena na prihvatljivih 13090e...

 

a posle idem da se vakcinisem :D   Mrtva trka :D

Link to comment

Miloše, samo jedno: ne kupuj mrtvog ceeda. Ovaj infotainment sistem gde bi trebao da je neki ljudski ekran deluje kao da je iz 90ih. Dugmići po 10cm kvadratnih, užas užasa. Ako za 13k jebenih eura ne može bolje da se uzme od ovog onda u PM sve.

 

Toliko. :cool:

Edited by Mil@n
Link to comment

Koji su okvirni troškovi uvoza polovnjaka iz Italije, Nemačke i sl, znači sva papirologija, benzin, putarine... I na kraju ugradnja, hoću da sračunam koliko je plaćen, tj u kakvom je stanju bio i sa koliko km, auto koji se kod nas prodaje za 2500 - 3000 eur. 

Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

Miloše, samo jedno: ne kupuj mrtvog ceeda. Ovaj infotainment sistem gde bi trebao da je neki ljudski ekran deluje kao da je iz 90ih. Dugmići po 10cm kvadratnih, užas užasa. Ako za 13k jebenih eura ne može bolje da se uzme od ovog onda u PM sve.

 

Toliko. :cool:

A ovaj font znači da mu šapućeš? Ono, u poverenju da ti kažem, Miloše, da ne čuju ostali... 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...