Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel ima neki hemicar da mi kaze sta da sipam u wc solju da ubijem kamenac koji se nahvatao u onom predelu gde je vodica. sipala sam bila HCl (ako je to varikina) i malo ga razgradi, ali ne do kraja. mnogo me to nervira...glupa wc solja!!! <_<
Proizvod se zove VIAKAL. Ostaviš da deluje 10 minuta i povučeš vodu. I gotovo. Sve pojede.
Link to comment
koh-i-noor je ceska firma i jesu nekad imali i cetke za brijanje, ali sad rade samo slikarske.cekica za zube se stvarno ne secam.
imali su i zazubne chetkice, vrlo lepe i dlakave, ja se secam. koh-i-norove je drzalo neko skladishte kod zemunske pijace, al mislim da chetkice odavno nisu u igri.
Link to comment

To je izdala Amss agencija. Ako se dobro sećam njihove prostorije su prekoputa Novog groblja, znači ne onaj veliki parking na početku Ruzveltove, već malo iznad...

Link to comment
da li iko jos pravi cetkice za zube od prirodne dlake? secate se, one guste, cvrstoelasticne a nebockave.i, gde ih prodaje?poz
Verovatno nisu od prirodne dlake, ali sve su soft (tri tipa) - Curaprox četkice, u apotekama, 300-400din.Otkako sam probao ne vraćam se na aerodinamične modele.
Link to comment
Gde ima da se kupi prirucnik za polaganje vozackog ispita? Znaci ne zbirka testova nego bas prirucnik.
Imaš na diskovima.A najbolje nadji neki stari priručnik, sa motoristikom. I to se nekad učilo
Link to comment

1. Gde mogu da se kupe rančevi Invicta, ali ne školske torbe ili nešto slično, već malo robusniji rančevi u koje svašta nešto može da stane?2. Potreban mi je lav - dečija lutka, plišana. Što veća to bolje.

Link to comment
Verovatno nisu od prirodne dlake, ali sve su soft (tri tipa) - Curaprox četkice, u apotekama, 300-400din.Otkako sam probao ne vraćam se na aerodinamične modele.
falafala peri zeki, bubi i aramu. :) ali. probacu ovo.jer. dostupno je drzavnoj cinovnici sto se nije zanimala za mogucnosti placanja po inostranstvima.ako ne bude dobro, juricu kumicu iz italie. da donese koh-i-nor. model Transparent Acrylic Handle. mozda i jedan podvrste Slimline model.nego. kuma nije dugme ^_^ poz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...