Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ovaj Vasudeva zatvori topik ... skoro ..elem, da li postoji mogucnost da u Beogradu ovo "postoji" Pull%20your%20own%20ping%20small.jpgmozda je pvi negde u Beogradu?Naravno mislim na kafic/kafanu/sportsko udruzenje gde je ovakvo tocenje moguce !!
Daj dobar baksis shankeru i moze gde hoces.
Link to comment

da li neko od vas ima pojma gde u Beogradu mogu da nadjem "black eyed peas"? pre nego sto krenu vicevi, da odmah odgovorim - NE MISLIM NA GRUPU. ne znam naziv na srpskom, ali me interesuje da li neko zna gde da nadjem ovo cudo ... ne mora cak ni Beograd da bude, moze i negde blizu. i-blackeyedpeas.jpg

Link to comment

Vidim, samo pitanja, ništa odgovori. Nemam ni ja (odgovore; kao i jedan nezvanični moto sa predizborne kampanje). :(

Edited by Buck Naked
Link to comment
Vidim, samo pitanja, ništa odgovori. Nemam ni ja (odgovore). :(
a. ja sam svoj problem reshila sa mnogo srece i expresno u - inozemstvu.ovaj pasulj mozda moz da ima u DM, oni imaju neke zdrave pasulje u malim kesicama.wii ni nemam pojma sta je, pa cu se uzdrzat.eto.ovo smo sve reshili, dajte sad nova pitanja :lol:
Link to comment
e. ljudi. jel zna neko onaj telefon sto moze da se pita u kojoj apoteci ima neki lek? ne mogu da nadjem dasubijem <_<
Tek sad videh, ako nekom zatreba tel. 011 2435 008 - Centar za informacije o lekovima.
Link to comment
je l zna neko gde je najjeftiniji wii u beogradu?
u beosoftu... osim ako ga nema negde trenutno na sniženju. samo napomena, da je wii uglavnom po inostranstvu jeftiniji nego ovde...
Link to comment

gledala sam u beosoftu. na sajtu pisalo da je oko 25,6 iljada, a kad zoves telefonom onda kazu da je cenovnik na sajtu anahron i da zapravo kosta 33,4 iljade. u komtrejdu je bio oko 35,6 iljada, i to su sve cene od pre nego sto je boris tadic nastampao dinara. u gigatronu je bio 30 iljada, ali nema vise. to je najjeftinije sto sam uspela da nadjem. gledam reklame na rai, prodaju ga 199,99 eura. u sloveniji takodje. nego, radi mi posao i wiijeva kutija. rado bih kupila dobro ocuvanu kao novu kutiju za wii. ima neko?

Link to comment
dal neko zna gde bi (u bgdu) mogao da se nađe rafinisani/medicinski petrolej, white spirit?
To koliko znam ne postoji, Ako mislis na beli, medicinski benzin, onaj kojim su se nekada, a sada sve redje, cistile rane, kao alkoholom ili hidrogenom, to ima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...