Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

@jmsDoduše, u Nišu, ali možda mogu da ti pošalju postexpress-om. Takođe, po ovome se čini da ih možda trenutno i nema, ali je pitanje koliko redovno održavaju sajt.Moja potražnja je malo neobična - da li neko zna nekoga ko može da nacrta karikaturu (ljudskog bića, pre svega, i ne samo facu već i čitavo telo, možda malo i okoline)?
Hm, imaš u Knez-Mihailovoj čini mi se dvojicu čak koji rade karikature. Prošetaj kada je sunčan dan ili lepo veče kroz Knez pa se dogovori sa nekim od njih. Ne znam nikog drugog :mellow:
Link to comment
Jel neko zna gde ima Kineza koji prodaju chargere za iPod? Ne daje mi se 1.800 din za parce kabla. Sue me, Jobs.
Preko puta zeleznicke stanice.U Pekingu :P
Link to comment
Jel neko zna gde ima Kineza koji prodaju chargere za iPod? Ne daje mi se 1.800 din za parce kabla. Sue me, Jobs.
bilo je u jednom od onih prolaza u svih srpskih vladara, kod bivseg jata. cini mi se da su kostali oko soma, ali znam jednu koja je kupila i posle dva meseca se sjebao onaj rupa (jebemliga) sto guras kabl u nju da bi punio.
Link to comment
Hm, imaš u Knez-Mihailovoj čini mi se dvojicu čak koji rade karikature. Prošetaj kada je sunčan dan ili lepo veče kroz Knez pa se dogovori sa nekim od njih. Ne znam nikog drugog :mellow:
Pa da, taj (nisam znala da ih ima dvojica) mi je odmah pao na pamet, ali nikako ga (ih) uhvatim. Doduše, i nije neko vreme...
Link to comment
bilo je u jednom od onih prolaza u svih srpskih vladara, kod bivseg jata. cini mi se da su kostali oko soma, ali znam jednu koja je kupila i posle dva meseca se sjebao onaj rupa (jebemliga) sto guras kabl u nju da bi punio.
Ako se sjebe onaj rupa, iPod može da se baci u đubre, tako da ću sačekati da mi neka dobra duša donese povoljan kabl iz neke daleke zemlje.
Link to comment
cekaj bre, kako da se sjebe, pa to je obican 3,5 mm ulaz i za slusalice i za uticnicu punjaca
jok more, tako je na shuffleovo je kabl za iPod classic & nanosyncandchargeusb.jpg
Link to comment
Ako se sjebe onaj rupa, iPod može da se baci u đubre, tako da ću sačekati da mi neka dobra duša donese povoljan kabl iz neke daleke zemlje.
posaljem ti PM malo kasnije.
Link to comment
plasticne kutije za hranu, pribor i cackalice: 021 820 199021 824 206u Novom Sadu, prema Veterniku, ne znam kako se firma zove....@topic: hotelsko zvonce :cing!:
fala za ovo, moram otici kod njih pa to vidjet i opipata sad mi trebaju male cokoladice ili keksici sto pasuju uz kafe, bilo gde ? Ko zna?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...