Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da li neko od vas ima pojma gde u Beogradu mogu da nadjem "black eyed peas"?
vrlo slicno ovom na slici sam video u subotu kod babe jedne na kalenicu sto prodaje razne pasulje, mislim da je kod nje bila manje pravilna i precizno nacentrirana crna fleka. ostalo isto.
Link to comment
kako ne postoji, pa klik na linka mislim da petrolej i benzin nisu isto, al stvarno pojma neamedit, izgleda da si u pravu :unsure:
U pravu je i Sheridan, ali zavisi za sta ti je potreban - njegov moze i da se pije, benzin bas i ne. Beli spiritus se od onoga u samouslugama razlikuje samo po boji sto mu i ime kaze :) Zezanje na stranu, imas i jedan i drugi da nabavis po boljim apotekama, drzavne ga imaju sigurno, a ako ti treba mala kolicina, stotinak ml, zamoli, dace ti u bilo kom domu zdravlja posto oni imaju ona velika pakovanja. 100 grama kafe ne skodi ako zamoljavas.
Link to comment
gledala sam u beosoftu. na sajtu pisalo da je oko 25,6 iljada, a kad zoves telefonom onda kazu da je cenovnik na sajtu anahron i da zapravo kosta 33,4 iljade. u komtrejdu je bio oko 35,6 iljada, i to su sve cene od pre nego sto je boris tadic nastampao dinara. u gigatronu je bio 30 iljada, ali nema vise. to je najjeftinije sto sam uspela da nadjem. gledam reklame na rai, prodaju ga 199,99 eura. u sloveniji takodje. nego, radi mi posao i wiijeva kutija. rado bih kupila dobro ocuvanu kao novu kutiju za wii. ima neko?
U Beosoftu (subota) - 31 500 din, što je cena za čipovan Wii (samo takav prodaju).U Games prodavnicama je bio 27 500 za beli i (recimo) 29 000 din za crni. U TC Ušće i Delta city ga nije juče bilo (najavili za danas), a bilo ga je u njihovoj prodavnici u Dečanskoj.U Comtradeu je juče bio 29000 din.Comtrade i Games su još davali i jednu igru na poklon.Treba proveriti i ovde (što bi bilo najpovoljnije): http://www.modzone.rs/list_products.php?SubCategoryID=2Kod njih sam pazario R4 karticu za Nintendo DS. Robu ti isporučuje kurir narednog dana, njemu plaćaš na ruke. Dodatni troškovi su za uslugu kurirske službe (bilo 150-200din).
Link to comment

hvala najlepse :) krenucu danas tvojim tragom.a sad da l neko zna gde u beogradu moz da se kupi violina za odraslu osobu koja ne ume da svira? nista napredno, osnovni i jefitn model? koliko to uopste kosta, koji je to red velicine?

Link to comment
hvala najlepse :) krenucu danas tvojim tragom.a sad da l neko zna gde u beogradu moz da se kupi violina za odraslu osobu koja ne ume da svira? nista napredno, osnovni i jefitn model? koliko to uopste kosta, koji je to red velicine?
Probaj ovde
Link to comment

sijalicu za halogenu lampu i sijalicu za reflektor a da nije spot. Jbt, sve sam živo obišao, nema ni u merkatoru ni u familiji, ni u maxiju, ni po prodavnicama elektronike... šta se to dešava?

Link to comment

ima radnjica u 27. marta (negde oko broja 44), u kojoj ima sve i svašta. a i čini mi se da mogu da naruče šta ti treba.nalazi se na strani gde je eks-SDK, izmedju ćoška sa St Novaka i Lillya.

Link to comment
Da li negde u Bgdu imaju da se kupe one kacige za boks i druge borilacke sportove za malu decu?ovako nesto
Imaš u podzemnom prolazu ispod palate "Albanija" prodavnicu "Tref" (ne onaj veliki "Tref", nego manji - koji se nalazi iza velikog "Trefa") i tu imaš razne džakove, štitnike, kacige za tekvondo (i druge borilačke sportove). E sad, da li ima za decu, ne znam. Ukoliko ne nađeš, pitaću i trenera gde ima da nabavi, pa ti javim.
Link to comment
Da li negde u Bgdu imaju da se kupe one kacige za boks i druge borilacke sportove za malu decu?ovako nesto
ja bih pogledao u intersportu, u Mercatoru.ne znam za veličine, ali mi se čini da imaju jako veliki izbor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...