Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

El neko video u Beogradu ono sto se kaci na plafon i sa toga vise tiganji i lonci i varjace?
Za na zid ima gde 'oćeš, za plafon nisam bio zainteresovan.Nije teško improvizovati - tiplovi, kanap, ili žica i kukice...
Link to comment
je l ima u beogradu bosanske i hrvatske dnevne stampe, makar vikend izdanja, ako nista drugo?!
cini mi se da ne. pretpostavljam da znas da kod kolportera ima Globus i Nacional.dnevnu stampu nikad nisam videojel zna neko gde bih u BGu mogao da nadjem tabakeru ?znam za onu radnjicu u prolazu iz Knez Mihajlove ka Cika Ljubinoj, kod Gavrana.
Link to comment
El neko video u Beogradu ono sto se kaci na plafon i sa toga vise tiganji i lonci i varjace?
naruci o ovih sto donose iz ikea-e. mislim da sam moje platio 32E sa svim zakacaljkama, 25 za obican ajtem, sto znaci da sa uobicajenom tarifom 30% plus na donosenje, izlazis na 40E sto je i dalje ok cena u poredjenju sa improvizacijom. moze da se pravi ali nije vredno truda, nijedan bravar nece da se bavi time bez 50E za ruke plus materijal.ikea model je ovo:73221_PE189764_S4.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovaj Vasudeva zatvori topik ... skoro ..elem, da li postoji mogucnost da u Beogradu ovo "postoji" Pull%20your%20own%20ping%20small.jpg

Pour Your Own Pint @ SoHoSoHo is the 2nd bar in the World to offer this unique "Pour your own pint" experience for you and your partyWe have 9 booths/tables availabe to book, each table has a set of taps which allow you to pour you own pint of Guinness or Carlsberg.Of course are expert staff are on hand to offer training and tips to help you pour the perfect pintFor more info or if you have any further questions dont hesitate to ask !!
mozda je pvi negde u Beogradu?Naravno mislim na kafic/kafanu/sportsko udruzenje gde je ovakvo tocenje moguce !! Edited by eye of the beholder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...