Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

nije 'gde da nadjem' vec 'sta mi treba' pitanje, al valjda trazim na dobrom mestu....koje hemijsko sredstvo je najdelotvornije za skidanje crnila oko keramickih plocica u kupatilu?

Link to comment
probaj na pocetku kondine, tamo kod politike, bila je jedna radnja, ja tamo kupila neke nestandardne baterije pre koju godinu, moguce da imaju.
Sad tek videh ovo, pogledacu, hvala.Bio u nekoliko foto radnji, nigde nema :(
Link to comment

@jmsDoduše, u Nišu, ali možda mogu da ti pošalju postexpress-om. Takođe, po ovome se čini da ih možda trenutno i nema, ali je pitanje koliko redovno održavaju sajt.Moja potražnja je malo neobična - da li neko zna nekoga ko može da nacrta karikaturu (ljudskog bića, pre svega, i ne samo facu već i čitavo telo, možda malo i okoline)?

Link to comment
drustvena igra SCRABBLE tj SKREBL na srpskom???edit: ili na hrvatskom?
U Srbiji i Hrvatskoj još uvek se igra KVIZOVKA, igra koju je tokom osamdesetih osmislila redakcija čuvene zagrebačke revije "Kviz". Kvizovka je mnogo bolja od tog srpskog skrebla, čak po nekim taktičkim kvalitetima nadmašuje i originalni skrebl. Kvizovka se ne proizvodi odavno, ali ako te interesuje igra, mogu ti skenirati tablu i slova, a za preuzimanje ćemo lako. Čini mi se da ispadne oko 400 dinara. Skeniraću ti i tablu za atomsku kvizovku, varijantu igre koju sam nedavno osmislio. Inače, ja sam ovogodišnji prvak Srbije u kvizovci cool.gif Edited by Quizmaster
Link to comment
jos jedan u istoj potrebi. imam oko 5000 strana da stampam, a nemam stotine evara na raspolaganju.
probaj copy planet, tamo je (valjda) 2 dinara strana. kapiram da to ne moze jeftinije. p.s.nemas stampac na poslu??
Link to comment
meni se ustvari svidja novi delta city, nego zivim pored usca, pa ga tako i zovem, pa rekoh, da preciziram, da se kupac ne zbuni. ;)
eurosalon. drveni ram. savrsen. od pre godinu dana moj. :wub: edit: cena, jebemliga, jedno ~1700 dindzi ako me mozak ne laze.
hvala svima na odgovorima za poslužavnik ;)kupio juče, 2k dinara koštaju, i mnogo su gotivni - savijaju im se nožice, pa mogu da budu i obični poslužavnici, a i oni za "doručak u krevetu".
Link to comment

ako već ideš u Home Centar (aka Eurosalon), preporučujem da ideš u onaj u TC Ušće.ne mogu da ocenim da li je veći, ali je mnooogo bolje organizovan, da ne pričam o tome da nemaš brigu oće li biti mesta za parking.

Link to comment
probaj na pocetku kondine, tamo kod politike, bila je jedna radnja, ja tamo kupila neke nestandardne baterije pre koju godinu, moguce da imaju.
battery shop - jos je tu, i imaju 2CR5 - hvala puno :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...