Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

neko je ranije tražio čaše - ima mnogo gotivnih u merkatoru. tanko staklo, 0,3 ili 0.4, ali nisu baš-baš pivske, nego su onako, univerzalne ;)2 pitanja - gde u BGu ima da se kupi medicinka ?i gde ima da se kupi onaj poslužavnik sa nogicama, sa koga može da se jede dok ležiš ?

Link to comment
i gde ima da se kupi onaj poslužavnik sa nogicama, sa koga može da se jede dok ležiš ?
e, to bi i mene zanimalo!i čini mi se kao da svaki put dođem na "Gde da nađem?" da bih to upitao, onda vidim tuđe pitanje, i zaboravim svoje. Bravo!
Link to comment

ima negde u ns-u da se kupi/iznajmi nešto za obući za tzv. halloween, mislim, najradije ne bih ništa, ali kontam da ću izgledati ko kreten, ustvari izgledaću ko kreten u svakom slučaju, nešto kopao po ormarima, ali našao ništa što bi odgovaralo... uglavnom, zna neko?

Link to comment

Od mene studentkinja tražila bič istim povodom, jerbo oće da se preruši u dominatriksicu. Napredna omladina. Ali ono što hoću reći je da, ako idete na istu žurku, možda i ne bude tako loše..

Link to comment

predlog je na mestu, ali bih si svejedno pazario 1 sa nogicama :Di da bumpujem pitanje o medicinkama, buck je uleteo sa svojom neko pričom i izvršio jednu diverziju :D

Link to comment

Ah, ko da ne znaš moju misiju na ovom forumu..Al evo da budem kolegijalan.

2 pitanja - gde u BGu ima da se kupi medicinka ?i gde ima da se kupi onaj poslužavnik sa nogicama, sa koga može da se jede dok ležiš ?
Kao da ništa nije ni bilo! Edited by Buck Naked
Link to comment
e, to bi i mene zanimalo!i čini mi se kao da svaki put dođem na "Gde da nađem?" da bih to upitao, onda vidim tuđe pitanje, i zaboravim svoje. Bravo!
Ko voli dizajniranu plastiku i hoće da izdvoji 5.385,00 dinara, neka ode u Novolux (prodavnice su im u Bgd, NS i Nišu). Imaju ovakav model (Guzzini) u crvenoj, zelenoj, naranžastoj, beloj i žutoj boji.131.089400z.jpghttp://www.novolux.rs/index.php?view=stati...mp;page=contact

meni se ovo ne sviđa

Edited by halloween
Link to comment
i gde ima da se kupi onaj poslužavnik sa nogicama, sa koga može da se jede dok ležiš ?
e, to bi i mene zanimalo!
U MyHOME (eurosalon) kod Sajma u BGDuCenu ne znam ali znam da ima jer sam jedan takav dobiJo za rodjendan.Naravno od drveta + bela povrsina, ne znam da li imaju razne dezene :P Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...