Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

U MyHOME (eurosalon) kod Sajma u BGDuCenu ne znam ali znam da ima jer sam jedan takav dobiJo za rodjendan.Naravno od drveta + bela povrsina, ne znam da li imaju razne dezene :P
al poshto bi i njega (bucka) zanimalo, ima evrosalon i s nashe strane, u onom novom delta sitiju na ushcu, navr zgrade. pa ne mora da prelazi mostove, sto ni ja ne chinim bez veliko moranje ^_^
Link to comment
al poshto bi i njega (bucka) zanimalo, ima evrosalon i s nashe strane, u onom novom delta sitiju na ushcu, navr zgrade. pa ne mora da prelazi mostove, sto ni ja ne chinim bez veliko moranje ^_^
u tc usce, homemade
stvar percepcije, ni ja ne volim da prelazim most :D
Link to comment
ima negde u ns-u da se kupi/iznajmi nešto za obući za tzv. halloween, mislim, najradije ne bih ništa, ali kontam da ću izgledati ko kreten, ustvari izgledaću ko kreten u svakom slučaju, nešto kopao po ormarima, ali našao ništa što bi odgovaralo... uglavnom, zna neko?
našo šta ću, drugarev teča neki direktor u snp-u pa mi ponudio da maznem glumcima neki kostim. ipak! ja rešio da se prerušim u klošara... što znači da se neću ni maskiratifala svima na predlozima
Link to comment
gde u BG, i za koliko para, ima da se kupi 2CR5M baterija?Litijumska, sto jeftinije, please.
probaj na pocetku kondine, tamo kod politike, bila je jedna radnja, ja tamo kupila neke nestandardne baterije pre koju godinu, moguce da imaju.
Link to comment

Imam problem sa registracijom kola. Automobil je bio vlasnistvo mog dede, kupljen kao vozilo invalida oslobodjen od poreza i carine, sa klauzulom da pet godina ne moze biti otudjen. Deda je umro, na ostavinskoj raspravi je auto pripao mom ocu, ali sad nam prave problema oko registracije. Jel zna neko koja je procedura u ovakvim slucajevima?

Link to comment

plasticne kutije za hranu, pribor i cackalice: 021 820 199021 824 206u Novom Sadu, prema Veterniku, ne znam kako se firma zove....@topic: hotelsko zvonce :cing!:

Link to comment
i gde ima da se kupi onaj poslužavnik sa nogicama, sa koga može da se jede dok ležiš ?
eurosalon. drveni ram. savrsen. od pre godinu dana moj. :wub: edit: cena, jebemliga, jedno ~1700 dindzi ako me mozak ne laze. Edited by PointTaken
Link to comment
@topic: hotelsko zvonce :cing!:
Ne znam da li u Novom Sadu jos uvek postoji jedna radnjica u ulici Laze Teleckog, prodavali su staklariju i razne drangulije za kucu? Ja sam tamo kupila zvonce pre nekoliko godina, sto naravno ne znaci da ces ga i ti naci. Ali ako ti nesto znaci, ovo je firma i mislim da su njihovi proizvodi mogli da se nadju i u drugim radnjama. Srecno :)
Link to comment

Treba mi primer optuznice, napravio sam par gresaka na pravosudnom pa me sad grize i grize i grize i moram to proveriti. Pa ako ima neko kakav pelcer ili ako zna gde se na netu moze naci neka me cimne na PM.Edit: Kolega je bio brz, hvala!!!

Edited by nautilus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...