Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

potrebne su mi plastične kace od 500 litara, bele ili zelene (odnosno, nije bitna boja, nego crne koje sam našao nisu pogodne za hranu i fermentaciju)

 

nisam mogoa ni da pretpostavim da je ovo nabaviti problem, a jeste. tri dana vrtim telefone

Link to comment

Jel zastakljivao neko prozore skoro? Običan prozor, al' poveći, polomiše deca, moram da sutra negde da se organizujem, a predstavu nemam koja je uopšte cifra za prozorsko staklo?

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Nije preterano, ja sam proletos zastakljivala jedno krilo otprilike 70 cm x120, 30...nisam sigurna , bilo je 1500 din , staklo zagitovano na prozor. E sad prozor sam sama odnela u  radnjicu za uramljivanje i zastakljivanje takoreći iza ćoška. Pa tako i vratila, ako majstori dolaze u stan  verovatno je skuplje

Link to comment

Staklopan, bili su negde na Bulevaru, neparna strana, 200 i nešto broj, sjajno su mi odradili,

ali bilo je pre par godina, ne znam da li još uvek rade.

Link to comment

Staklopan, bili su negde na Bulevaru, neparna strana, 200 i nešto broj, sjajno su mi odradili,

ali bilo je pre par godina, ne znam da li još uvek rade.

Daleko mi je Bulevar, a moram to da odnesem pre podne (relativno blizu mi je neki Staklopan ili tako nešto).

 

Nije preterano, ja sam proletos zastakljivala jedno krilo otprilike 70 cm x120, 30...nisam sigurna , bilo je 1500 din , staklo zagitovano na prozor. E sad prozor sam sama odnela u  radnjicu za uramljivanje i zastakljivanje takoreći iza ćoška. Pa tako i vratila, ako majstori dolaze u stan  verovatno je skuplje

 

Pa i ja planiram da ga odnesem sam, malo me jebe što je prozorčina 120*120cm, al' prebacićemo ga nekako...

 

Tenks za cenovni info, biće cca 2500 ako su cene iste..

Link to comment

Na buvljaku je spektakl, obavezno idi tamo. Nabavljam tastu kad idem a ponekad uzmem i po neki matori broj sudokua za suprugu. Nema šta nema

Slab ti spektakl, skoro nista nema :)

Link to comment

Те из Нове Вароши су најбоље,а има доста фирми у Београду које продају њихове.

 

http://www.cvetkovic.co.rs/kontakt.html

 

Ја нешто радим са њима па ако могу шта да помогнем ту сам.

 

kasno videh, hvala puno, trebaće toga još. uzeo sam neek italijanske, zelene, a od ovih iz nove varoši kupio burad od 200 litara. (usput, nisma video u katalogu da imaju od 500?)

Link to comment

Ima jod ulaza neki kioskic al kilav izbor. Kolko vidim imaju samo Razonode a meni narucili iskljucivo neke oktagon osmosmerke.

 

Videh juce na kiosku valjda Stampe/Future u Zemunu, na pultu trafike u obicnoj maloj katronskoj kutiji te osmosmerke. Bar prva na vrhu je bila. Setih se ovog pitanja. Verujem da imaju i ostale, mozda ne izlazu ... pitaj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...