Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ništa. Eno ga živ i zdrav (koliko može). Vidim ga tu i tamo oko vrtića kada dovodi/odvodi dete, ili u parkiću.

Edited by Tale
Link to comment

Da jbt :isuse:

 

Šta se desilo sa SIljom iz DLM-a?

 

 

NN: Imate novog pjevača. Šta se sve izdešavalo? Kako ste došli na ideju da baš Ivan Jeftović bude novi pjevač DLM-a?

 

ŽIKA DLM: Bivši pevač Silja je doživeo nekoliko nesreća tokom bombardovanja Beograda. Prvo je imao vrlo tešku saobraćajnu nesreću, onda smo imali jednu dužu pauzu dok se on oporavljao, nakon toga mu se desila još gora bolest i na kraju smo uradili ploču sa njim, međutim, kako smo završili ploču izgubila se i ta neka energija koja je nekad postojala među nama i on je otišao. Mi smo sa Ivanom već sarađivali u jedoj pozorišnoj predstavi i sve je počelo kad je on došao u studio da snimimo tu pesmu koju je on otpjevao za 45 minuta. Nama se strašno svidelo, pozvali smo ga, on je sa oduševljenjem prihvatio i mislimo da super funkcionišemo

 

Link to comment

Pa ne znam da li ti treba nešto više ili pitaš onako.

 

Mogu da ga "startujem" sledeći put, ili ga guglaj preko belih strana, ulica u kojoj živi je Patrijarha Joanikija.

Link to comment

baš me zanima kakva je to "teža bolest" od saobraćajne nesreće. recimo, da li je to nešto kao onaj virus koji zahvati učenike i nastavnike u španskoj seriji el internado... ili varolavera. ili više kao lumbagoišijalgija. teška bolest, nepomenica

Link to comment

On je doživeo neki "šlog" ili "izliv krvi u mozak" bem li ga.

Živ je, šetka se po Vidikovcu, samo malo usporeno :(

 

 

Viđao ga redovno i javljao mu se, dok sam živeo tamo.

Link to comment

treba mi pumpa, ona ručna, za ispumpavanje benzina iz rezervoara. gde da tražim?

ne treba mi za benzin/naftu, voda je u pitanju ali sam slab kao nategač.

Link to comment

čime da zaštitim trudnu ženu od krpelja? pokušao sam da joj stavim ogrlicu ali me je ujela.

koja su sve sredstva za ljude dobra? preporučite bilo koji da koristite, a proveriću da li su dobri u trudnoći

Link to comment

Не пуштај је да трчи по парковима.

Нема средства за превентиву како замишљаш, рецимо нешто у стилу аутан кад идете у зеленило

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...