Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde ima da se kupi mačeta? ne fensi nego neka obična

 

(nije za totalnu osvetu)

 

Imas u Sarajevskoj, ribolovacko/lovacka radnja otprilike preko puta Army Shop-a, ja kupio proslo leto za oko 20e (ima tri duzine za ~15, 20 i  25e)

Link to comment

gde ima da se kupi mačeta? ne fensi nego neka obična

 

(nije za totalnu osvetu)

 

Бубањ поток суботом.Ја купио једну да будем равноправан у борби са змијама.Тамо се обавезно ценкај,ја сам је платио 800 дин.

Edited by Блок_64
Link to comment

Kosijer je keva za žbunje!Samo treba znati gde da udari i sve ide glatko!

 

Послато тетејцем

Link to comment

Kosijer je keva za žbunje!Samo treba znati gde da udari i sve ide glatko!

 

Послато тетејцем

Наравно!!!

Направа коју су векови обликовали до савршенства: мачетом можеш само да сечеш, док исечено највећим делом мораш да склањаш слободном руком. Косијером, ако си вежбао, сечеш и истовремено склањаш исечено оним закривљеним делом.

Хирургија такорећи.

Link to comment

Наравно!!!

Направа коју су векови обликовали до савршенства: мачетом можеш само да сечеш, док исечено највећим делом мораш да склањаш слободном руком. Косијером, ако си вежбао, сечеш и истовремено склањаш исечено оним закривљеним делом.

Хирургија такорећи.

Tako.Saviješ granu jednom a drugom zvekneš po krivini i fizika odradi ostalo!Kilometre granične linije očistio!A tek masakr raznog žbunja po placu da ne pričam!

 

Послато тетејцем

Link to comment

Ja sam.u vojsci kosio. Pa sam greškom jer ne znam kao da kosim namerno pokosio i neke ruže koje je neki od oficira voleo

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja sam.u vojsci kosio. Pa sam greškom jer ne znam kao da kosim namerno pokosio i neke ruže koje je neki od oficira voleo

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

 

po tom istinitom dogadjaju je bogdan diklic glumio nekog komandira kasarne pa jebo keve svima sto ne paze cvece. u karauli valjda.

Link to comment

Mene niko nije dirao...

Pa cilj je valjda bio da oni kažu "nemoj njega sjebaće ruže opet"

 

Послато тетејцем

Link to comment

Da li neko sa foruma ide ovih dana za Podgoricu i if yes, jel bi hteo da ponese 1 paketić- koverat težine manje od pola kg . Poštarina je toliko porasla da sve što je unutra ne vredi  koliko poštarina. Dobro došao bi i svaki drugi predlog kako da koverat dostavim u Podgoricu a da ne ide poštom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...