Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

magleni, moje dobre poznanice iz bg, igrom slucaja

 

globalno selo :D

Veovatno i ja!Tu stvarno mora preporuka.Ovi dosadašnji su se malo "opustili" :angry:

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

imaš radnju odmah do arene ka sava-centru(na uglu do kafića), mislim fotostore, takodje imaš i radnju bmfocus u piramidi, gandijeva ulaz do societe banke. možda nema baš za taj model ali neka univerzalna futrola će se naći. valjda.

Link to comment

Sad me seti: na pijaci na Vidikovcu neki lik prodaje novčanike i futrole. Zainteresovao sam se kada sam video da neka devojka kod njega poručuje futrolu za neki digitalac, po meri. Mogao bi i to da probaš.

Link to comment

imaš radnju odmah do arene ka sava-centru(na uglu do kafića), mislim fotostore, takodje imaš i radnju bmfocus u piramidi, gandijeva ulaz do societe banke. možda nema baš za taj model ali neka univerzalna futrola će se naći. valjda.

Hvala, pogledacu.

Neka univerzalna bi mi bolje legla posto mi neke koje sam gledao za ovaj model djeluju dosta dzombasto a ne bih ni da nosim 10 kg oko vrata.

 

Sad me seti: na pijaci na Vidikovcu neki lik prodaje novčanike i futrole. Zainteresovao sam se kada sam video da neka devojka kod njega poručuje futrolu za neki digitalac, po meri. Mogao bi i to da probaš.

Mislim da bi ovo iziskivalo previse vremena koje nemam. Hvala u svakom slucaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...