Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Prirodno ??

 

Teška hemijska artiljerija, razvaljuje komarce. Ne znam da li je dobra za krpelje. Potražiti po ribolovačkim radnjama.

 

Не користити те је без потребе.За комарце је добра (мада су се ови наши и на њу навикли) али смрди момачки када се намаже.

По мени је боља и од аутана.

Link to comment

gde moze da se kupi etil acetat, nekad je bilo u tehnohemijama al sad ga nema na njihovoj prezentaciji.

Probaj ovde, dobro su snabdeveni, samo nisam siguran da imaju maloprodaju; verujem da ce manju kolicinu da ti daju bez problema.

Imaju sve te špecije, pa i tvoju.

Edited by namenski
Link to comment

gde moze da se kupi potrosna veterinarska (u stvari i medicinska) oprema tipa injekcije, spricevi, zavoji itd, u vecim kolicinama? i mogu li to da kupim iako nisam u struci?

Link to comment

gde moze da se kupi potrosna veterinarska (u stvari i medicinska) oprema tipa injekcije, spricevi, zavoji itd, u vecim kolicinama? i mogu li to da kupim iako nisam u struci?

Ovde.

 

Note: treba im svakako traziti i da doniraju deo.

 

Edit: APR papir bi bio od koristi.

Edited by namenski
Link to comment

Zao mi je sto nisam u Bg: kad ne znaju da li moze maloprodaja, objasnis se s njima, ugovoris cenu (sa sve popustima i eventualnom donacijom) i zamolis ih da papire za tu robu pisu na neku od prodavnica/apoteka sa kojima inace rade, da samo prodje preko njih kao maloprodaja.

Preuzimas u njihovom magacinu, nemas s tom apotekom/prodavnicom nista, ne obracunava se ni njihov rabat (ili je minimalan) pa ti dodje i za toliko jeftinije.

Od PDV-a se ne moze pobeci, jbg

Jos je bolje ako neko ima nekog poznatog ko drzi apoteku pa da ide preko njega.

Ono za donaciju/korektno spustanje cene ostaje.

Edited by namenski
Link to comment

imaš radnju odmah do arene ka sava-centru(na uglu do kafića), mislim fotostore, takodje imaš i radnju bmfocus u piramidi, gandijeva ulaz do societe banke. možda nema baš za taj model ali neka univerzalna futrola će se naći. valjda.

 

 

Sad me seti: na pijaci na Vidikovcu neki lik prodaje novčanike i futrole. Zainteresovao sam se kada sam video da neka devojka kod njega poručuje futrolu za neki digitalac, po meri. Mogao bi i to da probaš.

Kupio ovde

Prodaju iz stana u Ivankovackoj, 1800 dinara.

Lowepro-Dashpoint-20-1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...