Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

hvala :) u jugoleku sam nasla neke osnovne specije, ovi preko reke ne umeju da mi kazu da li moze maloprodaja :(

 

Sad se setih da sam pre odlaska iz firme dobio mail od Superlab-a da su počeli sa prodajom zilion jedinjenja. Vidi i tamo.

Link to comment

u poljoprivrednim  apotekama. sajt kaze da ima u onoj u kamenickoj ulici a ja sam vidjao i u onoj na rubu bajloni pijace

Link to comment

u poljoprivrednim  apotekama. sajt kaze da ima u onoj u kamenickoj ulici a ja sam vidjao i u onoj na rubu bajloni pijace

 

Eee hvala, to mi treba.

Link to comment

gde ima da se kupi mačeta? ne fensi nego neka obična

 

(nije za totalnu osvetu)

Sve koje imaju da se kupe na teritoriji Srbije i Republike Crne Gore su go kurac ako nemas coveka koji ce znati da je naostri i da to radi kasnije po potrebi.

Inace se radi o alatkama za skoro pa jednokratnu upotrebu koje su napravljene od veoma loseg celika.

 

Ne znam sta ce ti, ali za sta god - od seljacke bune, preko vendete pa do pravih radova preporucujem domacu, balkansku varijantu macete, kosir, kosijer ili kako se vec gde zove.

Ima ih, slovenackih, od dobrog celika, uglavnom sa sekirama i slicnim proizvodima; zadnji put sam ih vidjao na buvljaku kod nekog tipa koji je prodavao samo tu vrstu opreme.

Bilo je to pre par godina, danas ce neko znati gde ih ima.

Link to comment

Treba mi da umirim žbunje u deliću jedne divlje park šume u mom neposrednom komšiluku, kako bih obezbedio mesto za mirnu kontemplaciju i roštiljanje. Džentrifikujem.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Treba mi da umirim žbunje u deliću jedne divlje park šume u mom neposrednom komšiluku, kako bih obezbedio mesto za mirnu kontemplaciju i roštiljanje. Džentrifikujem.

Bacas pare na macetu, mada su koliko se secam, smesno jeftine.

Kosijer je za tebe, i ovako, a i da se, zlu ne trebalo nadje  :)

Link to comment

Ovo izgleda dobro i za činove horor osvete.

Proredilo se, moderna vremena, ali gledati na poslu coveka sa ovom napravom, mislim coveka koji zna, jbt, ko dirigentska palica...

I neverovatno mali utrosak energije i za najgrdji шашљак.

Sto bi na Korzici rekli makiju  :lolol:

 

 

Edited by namenski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...