Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde u Beogradu mogu da nadjem da prave plocice za vrata? pokusavam da se setim gde sam to videla ali ne ide ): idealno bi bilo Novi Beograd ili centar (: hvala (((:
A ja sam ih vidjala kod Zelenjaka, u Sremskoj. Mala prodavnica s desne strane, nasuprot onoj prodavnici obuće.
Link to comment
ko je dobar prevodioc kod nas sa engleskog na srpski? ili ...da li znate nekog dobrog prevodica, treba mi za knjigu, ja nemam vremena i zajebacu nesto.
Pa ima ih i na forumu, neki se cak i ne libe da za sebe kazu da su dobri. U svakom slucaju - imas ih i na sajtovima pomenutih udruzenja...
Link to comment
Ako je divlja patka, onda je divljac :) Vrlo koristan info, hvala! Pretpostavljam da ponegde prodaju i domace patke.
možeš da naručiš patku kod bilo koje tete koja na pijaci prodaje živinu i jaja.ja sam ih nabavljala na zemunskoj pijaci, kod starog merkatora i na bežanijskoj kosi.
Link to comment

treba mi klajnov recnik stranih reci i izraza. da li znate gde je najjeftiniji? ako neko od forumasa ima varijantu da moze da obezbedi popust, bio bih jaako zahvalan.

Link to comment

da prevodilac, zahvaljujem na ispravci nadam se da cu zapamtiti....a gde su ta udruzenja prevodilaca na webu?knjiga ima oko 80 strana, pri tom, ako se lepo dogovorimo imam jos 2-3 za prevodjenje...sa srpskog na engleski. ali bih htela stvarno nekog ko je dobar u tome, kao sto rekoh ranije, bukowski fazon je.

Link to comment
treba mi klajnov recnik stranih reci i izraza. da li znate gde je najjeftiniji? ako neko od forumasa ima varijantu da moze da obezbedi popust, bio bih jaako zahvalan.
Prijavi se na Slagalicu i izgubi duel.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...