Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

čekajte, ljudi, ide li se u opštinu, ili opštinsku filijalu RZZO?Da li i dalje važi ona priča o dva svedoka koji potvrđuju da imaš mala primanja po domaćinstvu (pa se dogodi da se tri osobe utale da svako svakome bude svedok :D ), ili se donosi dokaz o visini primanja?
tja, penzioner čovek, vremena kol'ko hoćeš. elem, mladiću, odeš na adresu vojvode milenka 4 (između USA ambasade i palate pravde), zgodno kada padne mrak, nema gužve. ponesi popunjen M obrazac (kupi na pošti), foto kopije indeksa, radne knjižice, lične karte i stare zdravstvene knjižice, potvrdu da si uplatio 1950 dinara na račun "rep. zavoda za zdravstveno osiguranje - beograd" a u svrhu "doprinosa za obavezno osiguranje za novembar 2008". račun je 840-721432843-34, u mali kvadratić upišeš 97 pa u pravougaonik u drugom redu 58-01630. sve to predaš ljubaznoj devoci na šalteru u prizemlju- polusuturenu, i ona će sve ostalo da ti kaže. nadam se da nećeš sačekati sledeću overu kod njih (za 3 meseca) nego da će to tvoj novi poslodavac da odradi.sve najbolje. ako ima nejasnoća, pitaj.
Link to comment
ko je dobar prevodioc kod nas sa engleskog na srpski? ili ...da li znate nekog dobrog prevodica, treba mi za knjigu, ja nemam vremena i zajebacu nesto.
mislis ''prevodilac''? :) sta ti tacno treba? tetka mi je prof. engleskog, samo nisam sigurna da se (ozbiljnije) bavi prevodjenjem, al nikakav problem da se raspitam. ako ne ona, sigurno bi znala da mi preporuci nekog. zivi i radi u novom sadu, jel bi to bio problem?
Link to comment
gde u Beogradu mogu da nadjem da prave plocice za vrata? pokusavam da se setim gde sam to videla ali ne ide ): idealno bi bilo Novi Beograd ili centar (: hvala (((:
Na ulazu u Merkator. Narezivanje ključeva i graviranje tih pločica za vrata.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...