Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ne znam de ima se kupe posteri, ali možeš u bilo kojoj foto radnji da odštampaš na fotopapiru, bitno da ti je slika u dobroj rezoluciji (2 megapiksela poželjno). E sad cenu za neki veći format ne znam, ali izrađivao sam fotke u A4 formatu i to me je koštalo 120 đunti po komadu.
Hvala. Ali to bas i nije to. U krajnjem slucaju moze i fotopapir, pa se onda urami, ali meni treba nesto drugo. Kazem da moze i obican papir (za kopiranje), posto bih da pravim neke kombinacije sa lepljenjem tipa dekupaž i slicno. -_-
Link to comment
Ima li u Beogradu neka fotokopirnica koja radi subotom posle 15 ili nedeljom?
Mislim da na Banjici kod pijace radi kopirnica uvek kad i pijaca, a to ukljucuje i subote i nedelje. U stvari, znam da je tako bilo pre nekih 6 meseci kad je meni trebalo. Ne vidim razlog da se ista promenilo....naravno, ako Banjicu racunas u grad :)
Link to comment
Ima li u Beogradu neka fotokopirnica koja radi subotom posle 15 ili nedeljom?
Copy studio u Kumanovskoj, preko puta Telekomovog korisnickog servisa.011/244-30-93Nedeljom rade sigurno, od 9 ujutru. A mislim subotom do 22h, ali to mozes i da proveris telefonom ;)
Link to comment

PPPomoc!!!el moze neko iz bg-a da mi kaze di je Kajmakčalanska ulica (skontah samo da je negde na Zvezdari, valjda) i ulica Venizelosova (nekadasnja Đure Đakovića), tačnije treba mi hotel Admiral...sad probala na netu da nadjem neku normalnu mapu grada, i nis' ne nadjoh...unapred fala velika :)

Link to comment

Hotel Admiral se relativno lako pronalazi - krenes od centra, na primer uzmes neki autobus na stanici kod Doma Omladine - 16 ili 95. Onda sidjes na drugoj stanici, okrenes se desno, predjes ulicu (i nadjes se ispred ProCredit Banke) pa predjes jos jednom tako da se nadjes preko puta Banke, nastavis pravo do kraja ulice i nasla si se u Djure Djakovica. Zatim skrenes levo i posle jedno 300 m (lose mi ide procena, mozda ima malo vise) preko puta ugledas kitnjasto dvoriste i Hotel Admiral.

Link to comment
el moze neko iz bg-a da mi kaze di je Kajmakčalanska ulica
Ako dolaziš busom ili vozom hvataj 83jku u pravcu Crvenog Krsta. Idi do poslednje stanice i onda pitaj nekoga, Kajmakčalanska je na 5 minuta. Edited by Idioteque
Link to comment

Hvala apotekarici na tako preciznom opisu putanje :) , mada treba mi prvo ta kajmakcalanska, lako cu (oni ce) posle naci i taj hotel. @nbg4ever takodje fala i tebi, dobra je mapa, pomogla!u znak zahvalnosti, nadam se da volite...post-1652-1224959031.jpgedit: Idioteque, posluzi se i ti bombonama! :D

Edited by batticuore
Link to comment

kajmakcalanska ti je paralelna sa bulevarom, recimo nekih 700m od vuka uzbrdo (mozda i vise, ne znam, idem kolima).dodji do etf-a, to svi znaju gde je, predji preko puta i nadji molerovu ulicu, ona izlazi na bulevar. od nje kreni uz bulevar i skreni u sedmu po redu ulicu desno. onda, prva levo i u kajmakcalanskoj si.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...