Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Bez obzira sto ga ocigledno ne gase, ne zelim da dobijam pretece emailove za potrazivanja koja nisu jos ni dospela, a da ne spominjem i za usluge koje jos nisu ni izvrsene. Neka se nose u 3LPM.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stigao pismeni odgovor, evo najvaznijeg dela: "Molimo Vas da plaćanje Vaše adsl usluge izvršite do prvog u mesecu kada istice adsl usluga. Period koji ste koristili za placanje pretplate nakon njenog isteka vise ne postoji". To drugim recima znaci, da ako niste platili, oni ce sacekati 3 dana koliko najvise treba da legne uplata na njihov racun, znaci do 3. ili 4. u mesecu, i da ce vas nakon toga iskljuciti, dakle, nema vise mogucnosti da odlozite uplatu 15 dana, lepo covek kaze, pogledaj sta sam podvukao-vise ne postoji. Obrazlozenje za ovo je da se radi o prepaid usluzi.

Edited by Rick.James
Link to comment

Pri uplaćivanju sam otkrio da postoji osoba sa istim username, samo sa Sezama, a postoji i treći koji ima @orion nalog.I šta sada kada budu spajali da sve bude Orion? Jel imaju oni pravo da svojevoljno promene nečiji username?

Edited by Kelt
Link to comment
Stigao pismeni odgovor, evo najvaznijeg dela: "Molimo Vas da plaćanje Vaše adsl usluge izvršite do prvog u mesecu kada istice adsl usluga. Period koji ste koristili za placanje pretplate nakon njenog isteka vise ne postoji". To drugim recima znaci, da ako niste platili, oni ce sacekati 3 dana koliko najvise treba da legne uplata na njihov racun, znaci do 3. ili 4. u mesecu, i da ce vas nakon toga iskljuciti, dakle, nema vise mogucnosti da odlozite uplatu 15 dana, lepo covek kaze, pogledaj sta sam podvukao-vise ne postoji. Obrazlozenje za ovo je da se radi o prepaid usluzi.
Aaaa zanimljivo ja sam ranije kad sam pricao sa ljudima kog ce provajdera (jos dok je bio Sezam) da odaberu, uvek govorio :SezamPro je ok sve mozes da ispeglas u direktnom kontaktu, kad ti istekne usluga drze ti net jos 15 dana...Bilo je nekih drugih naznaka kad ih je uzeo Orion da te stvari padaju u vodu ali...
Link to comment
Bez obzira sto ga ocigledno ne gase, ne zelim da dobijam pretece emailove za potrazivanja koja nisu jos ni dospela, a da ne spominjem i za usluge koje jos nisu ni izvrsene. Neka se nose u 3LPM.
Dospelo je potrazivanje samo oni dozvoljavaju da je nesto zbrkano u uplacivanju pa ne gase.Sad su izgleda sigurni u platne tokove ;)
Link to comment
Bez obzira sto ga ocigledno ne gase, ne zelim da dobijam pretece emailove za potrazivanja koja nisu jos ni dospela, a da ne spominjem i za usluge koje jos nisu ni izvrsene. Neka se nose u 3LPM.
A ti predji na drugog provajdera, koji ti nece slati pretece mailove (bar ih ima dovoljno) i koji ce te pustiti da drzis net i 30 dana nakon isteka pretplate. A da, nema takvog... moraces onda da trpis zulum.
Link to comment

Sad me prepadoste. Obicno sacekam racun za mobilni pa placam zajedno posto mi je bilo zgodno po starom sistemu kad mi je pretplata trajala do 12. u mesecu.Sutra ranim da platim, valjda me nece iskljuciti.

Link to comment
Pa povećali su brzinu, doduše ostavili su i opciju da ti ostane 1024/128 za iste pare kao ranije.
Mogu samo da kazem sa stanovista logike da tvoja recenica nema smisla, ali uopste. Dakle, ako su povecali brzinu i u isto vreme ti ponudili da ti brzina ostane ista za iste pare (ej, aj mi smanjite brzinu, hocu da imam manju brzinu za iste pare), to onda znaci da nije doslo do povecanja brzine, uz istovremeno nemenjanje cene, a o cemu je sve ovo all about. Edited by Rick.James
Link to comment
Mogu samo da kazem sa stanovista logike da tvoja recenica nema smisla, ali uopste. Dakle, ako su povecali brzinu i u isto vreme ti ponudili da ti brzina ostane ista za iste pare (ej, aj mi smanjite brzinu, hocu da imam manju brzinu za iste pare), to onda znaci da nije doslo do povecanja brzine, uz istovremeno nemenjanje cene, a o cemu je sve ovo all about.
Znam i slažem se, ali to je ipak do Telekoma, odnosno Telekom je dao cene za odredjene pakete. Najpopularniji, da tako kažem, od 1MB/s je poskupeo, ali su ga podigli na 1.5/256. Mislim da to što je Eunet ostavio mogućnost, nije neka mega-giga ponuda, ali kome ne treba brže i skuplje, eto može i da ostane na tom paketu za iste pare kao i ranije. Koliko sam video, kod Telekoma ne može ni to.
Link to comment
Pa povećali su brzinu, doduše ostavili su i opciju da ti ostane 1024/128 za iste pare kao ranije.
Ništa oni meni nisu nudili ni povećavali. Doduše i ne treba mi1142157209.pngal su realno smrde.
Ko kaže da je Telekom krš? Pazi sad ovo :1142113725.png :P
Ovo je neka montaža. Nemoš u Srbiji imati ovaj upload osim ako nisi Radujko lično.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...