Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cekajte a jel bese click 4 ne povecavaju download vec samo upload?
povecali oba, samo sto meni na testu uvek izadje ovako, a kad radim nesto uredno je 4096 i 5121112985149.pngedit: mada, ovo je click 2 sto ja imam Edited by garoviks
Link to comment

Da pitam ovde post ce vise ljudi videti. Uzeo sam onu telekomovu promociju on Click 4 + IPTV i sad odjednom nemam HBO a nije proslo ni mesec dana kako sam uzeo. Jel HBO uracunat koliko se secam ili ne?

Link to comment

Ali ce ga opet ukljuciti u promo paket na par meseci od prvog februara, da obeleze novu, visu, cenu osnovnog paketa od 799 dindži, ako se ne varam. To uz povećanje brzine i nove cene klik paketa.Mada sam još pre godinu - dve, napomenuo koje pakete hoću, obeležio i javio, ali mi nikada nisu naplaćivali preko osnovnog paketa i sada su isključili. Juče čitav dan i jutros kući nemam ADSL-a, nepogrešivo pukne kad god ne radi kol centar.

Link to comment
Da pitam ovde post ce vise ljudi videti. Uzeo sam onu telekomovu promociju on Click 4 + IPTV i sad odjednom nemam HBO a nije proslo ni mesec dana kako sam uzeo. Jel HBO uracunat koliko se secam ili ne?
Hebeo od 1. januara nije deo promotivne ponude ali je besplatan do 1. marta. To znaci da ako aktiviras HBO, da neces morati da ga placas do 1. marta. Pise na onom kanalu gde su promocije ponude itd.
Link to comment
Hebeo od 1. januara nije deo promotivne ponude ali je besplatan do 1. marta. To znaci da ako aktiviras HBO, da neces morati da ga placas do 1. marta. Pise na onom kanalu gde su promocije ponude itd.
A kako se to posle 1. marta deaktivira? Kakve sam srece kurate, garant bi' nesto sjebao i uvalili mi da placam tih dodatnih ~500 dindzi mesecno.
Link to comment

meni danas kod matoraca digli sa 2 na 4mbps, bez ikakve najave. nemam pojma kojim povodom, ni dal je najavljivano.orion je u pitanju, nadam se samo da ce cena ostati ista.

Link to comment
A kako se to posle 1. marta deaktivira? Kakve sam srece kurate, garant bi' nesto sjebao i uvalili mi da placam tih dodatnih ~500 dindzi mesecno.
Pozoves ih i deaktiviraju ti.
Link to comment

Koji vam je? Mnogo vam je da plaćate 1300 dinara za 1.5 Mbit a do juče vam nije bilo mnogo da plaćate 1300 dinara za 1 Mbit?Kome se ne dopada ADSL, široko mu polje. Samo nemojte da kukate kada krenu da ističu promotivni periodi, poskupljenja idu po 50-100 dinara svakih mesec-dva, net ne bude radio zbog kiše koja prska po kablovima, krenu upozorenja jer puno skidate sa neta, i kada misteriozno budete gubili signal na svakih par dana po nekoliko sati...Rado ću plaćati duplo sporiji net u istom iznosu, samo da znam da će biti razdvojen od IKOMa, SBBa, Radijus Vektora i sličnih signala...

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...