Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

na infostanovom računu mi piše da živim sa još dva člana(što ne odgovara trenutnom stanju)

da li se isplati smaranje sa istim da bi mi umanjili račun. 80% istog je grejanje što ne umanjuju, ostaje voda, smeće i one takse cca. 2000 din?

 

hvala

:)

Link to comment

na infostanovom računu mi piše da živim sa još dva člana(što ne odgovara trenutnom stanju)

da li se isplati smaranje sa istim da bi mi umanjili račun. 80% istog je grejanje što ne umanjuju, ostaje voda, smeće i one takse cca. 2000 din?

hvala

:)

predsednik skupštine stanara treba da prijavi stvarno stanje, iscimaj ga. zašto bi plaćao više vode nego što je potrebno?

Link to comment

zavisi koja ti je granica trpeljivosti/smaranje pretvorena u novac.

 

to ti je cca 24000 godisnje

to sto bi mi umanjili je, reda velicine 200-300 dinara

Link to comment

predsednik skupštine stanara treba da prijavi stvarno stanje, iscimaj ga.

+1

 

ne da treba, nego jedini i može...

 

Znači, jedino cimanje je da sazna ko je predsednik, zazvoni mu na vrata i kaže mu da to reši...

Link to comment

jel se vojna knjižica nalazi u vo ili kod mene?

msm kod mene nije, al moguće da sam je izgubio tj. rešio se iste kada sam se rešio obligacija sa jna/ja

Link to comment

+1

 

ne da treba, nego jedini i može...

 

Znači, jedino cimanje je da sazna ko je predsednik, zazvoni mu na vrata i kaže mu da to reši...

Da. Mnogo su to jako napravili da SAMO on to može da završi, a ako nemaš skupštinu stanaru onda ništa...
Link to comment

ko nema, sledi mu prinudna uprava.

 

meni su u prethodnoj zgradi brže bolje dodali člana čim sam se razmnožila, al zato kad se mama useljavala u taj stan sama, morala je da dubi na trepavici da bi upisali samo jednog člana.

Edited by ordi
Link to comment

a šta treba da tražim predsedniku kućnog saveta, potvrdu o broju stanara u stanu potpisanu i pečatiranu od strane ks-a ili nešto drugo ili treće?

Link to comment

ne, samo mu pozvoniš, pokažeš infostanov račun i on je dužan to da tamo sredi da valja.

 

edit: ruku u vatru da, da si doveo još četvoro sa sobom, nogama bi se taj šutirao u guzicu da se to brzo izmeni. 

 

ovako im fino, ti šutiš, a njinu vodu plaćaš, nesrećo!

Edited by ordi
Link to comment

zašto?

 

dužan je to da uradi a ako neće, možeš se žaliti. moja mama tako celu šestospratnicu popravila, al se namučila, trebalo joj godinu dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...