Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

E taj hipsteraj me nervira do jaja...

+1

 

Još jedan pokušaj da se od govana napravi pita.

Rezultat je nepraktičan nameštaj sa stotinu letava, ćoškića i šupljina oko kojih se skuplja prašina.

Meni to sve deluje zajebano za održavanje, a vizuelno kao da si u nekom pijačno-magacinskom prostoru naređao prvo šta ti je došlo pod ruku, pa seo malo da odmoriš i pojedeš burek.

Link to comment

Ma bre glupost, ja gledao kako takva jedna konstrukcija pukla ispod čoveka samo tako...

Dobro da se nije isekao na krhotine...

I svi kao hihi hi "kad ima 100 kila..."

Gazde verovatno to ionako mažnjavaju pa ih ne košta ništa...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

E taj hipsteraj me nervira do jaja...

+1

ta paletaška mesta obično okupljaju materijalne i duhovne bednike i moraju se izbegavati po svaku cenu :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

onda je bila trula opasno, ta paleta može tonu da nosi 100%

 

meni to nije loše za neku oveću terasu kao garnitura za izležavanje

8)

Link to comment

onda je bila trula opasno, ta paleta može tonu da nosi 100%

 

meni to nije loše za neku oveću terasu kao garnitura za izležavanje

8)

Pa naravno da je bina natrula, ne prave oni to da bi čuvali nego dok traje - traje onda je zavrljače pored kontejnera. Ta njena "nosivost" nije isto što stalno korišćenje usrani sedi...

A to inače jedino da je nečim premažeš ili lakiraš ovako se kruni i cepa te jastuke ili šta bi već stavio...

Link to comment

Ima svakakvih paleta, često se tretiraju kako bi se sprečilo buđanje, proizvode se od kojekakvog drveta, ima ih koje mogu da nose 1000kg+, a i onih koje jedva nose 300kg. Htedoh reći, pazite šta uzimate. Ima ih i za 200 din, u zavisnosti sa kim se i kako dogovorite, kamiondžije, magacinski radnici...

Link to comment

sredinom devedesetih, a možda i pre i posle to ne znam, na likovnoj akademiji bio je neki profesor koji je držao zanimljiva predavanja. to je bilo za studente likovne, ali mogao je da uđe ko god je hteo da sluša. u rajićevoj je to bilo, negde na spratu.

kako se zvao taj profesor i koji je to bio predmet?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...