Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Tako i ja al ne pali kod svih. Ovoj iz Djeneralija sam morao da spustim slusalicu jer je navrla ko kreten. 3-4 puta sam joj rekao da me ostavi na miru a ona ce:"jel imate neki razlog sto necete da pricate sa nama?"  :frust:

 

Kako cujem da zovu divnim povodom ispred neke firme stomak mi se okrene.

 

 

"Da, ja sam, ali ne razumem kako ste me pozvali kad ja uopšte nemam telefon..."

 
 
Njih definitivno treba trolovati
 
Mnogo bih voleo kad bih i ja umeo ovako  :cry:
 

Edited by katamaran
Link to comment

Jel telefonski marketing dozvoljen kod nas? Deset do petnest puta mesecno sam srecni dobitnik nekog sranja.

 

Al pre par dana me zvala najgora smaracica iz Djeneralija da me smara na mobilni. Vecini je "ne, hvala" dovoljno da odjebu a ova me je gusila jos minut posle.

 

Плаћаш данак неискуству.Сви ти идиоти који те зову кажу ти да се разговори снимају за њихове потребе,само им кажеш ја не смем да водим разговоре који се снимају и ћао.

Link to comment

Kakva je situacija sa vozom BG-KG? Jel se i dalje ide satima i to uz neko presedanje?

 

Cini mi se da cu morati do Kragujevca al mi se nikako ne ide busom.

 

edit:

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/86847/KragujevacBeograd--biciklom-brze-nego-vozom-

 

nadam se da nije jos uvek ovako

 

Kad sam bio prosli put u KG zeleznicka je delovala ko da je napustena pre deset godina a autobusi utovaruju i istovaruju putnike na parkingu jer strajkuju na autobuskoj  :cry:

 

Bar sam naucio skolu pa cu Lastom ako budem isao busom. Neuporedivo udobniji bus na sprat sa sve internetom,

Edited by katamaran
Link to comment

Kakva je situacija sa vozom BG-KG? Jel se i dalje ide satima i to uz neko presedanje?

 

Cini mi se da cu morati do Kragujevca al mi se nikako ne ide busom.

 

edit:

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/86847/KragujevacBeograd--biciklom-brze-nego-vozom-

 

nadam se da nije jos uvek ovako

 

Kad sam bio prosli put u KG zeleznicka je delovala ko da je napustena pre deset godina a autobusi utovaruju i istovaruju putnike na parkingu jer strajkuju na autobuskoj  :cry:

 

Bar sam naucio skolu pa cu Lastom ako budem isao busom. Neuporedivo udobniji bus na sprat sa sve internetom,

Ista meta isto odstojanje, ni ne pokušavaj vozom iz BG. Ništa direktno, Kragujevac opslužuju samo lokalni vozovi do Kraljeva i Markovca koji zastaju kod svake bandere. 

Link to comment

uh ne znam ovde to obavljaju drugi. ja se samo akam sa njim po carinama. al košta ohoo, što valjda zavisi i od cene opreme koja se privremeno uvozi/izvozi

Link to comment

Zavisi od robe, jedno vreme su to delili "po granama industrije" valjda da tamo u pks svako nešto radi.

Ja sam video foru ovih koji to završavaju da odradiš onlajn a onda telefonom "guraš"... Meni jednom na poslu završili za prepodne, jednom za 3-4 dana...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

ako naiđeš na te druge, seti se mene, budi drug :D

ne pitam šta košta, firma časti, al mi važno da ga dobijem do petka a aplicirala bih u ponedeljak.

 

edit: veljo, to je onda odlična vest :)

Edited by ordi
Link to comment

ako naiđeš na te druge, seti se mene, budi drug :D

ne pitam šta košta, firma časti, al mi važno da ga dobijem do petka a aplicirala bih u ponedeljak.

 

edit: veljo, to je onda odlična vest :)

Ajde, ti popuni to vidi šta će ti kažu pa da cimamo Čadeža.

Ali nemoj da kažeš Mau ;-)

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...