Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

inženjeri i domaćice šta reguliše prekidač u frižideru na jednom je velika pahulja u kvadratu, a na drugom nešto što podseća na zvezdicu(mnogo manje od pahulje)

hvala

:)

Link to comment

Velika pahulja je za brzo hladjenje komore zamrzivaca, mala pahulja za normalan rad. Obicno se tu nadje i polozaj prekidaca sa oznakom kapljice koji sluzi za odledjivanje frizidera.

 

Koji je tip fridera? Kombinovani, sa jednim ili dva kompresora, sa automatskim odledjivanjem?

Link to comment

Kako doći do procene realne vrednosti poštanskih markica?

 

Imam neki album pa me zanima da li vredi išta i šta da radim sa tim.

 

Album je ovde:

 

http://imgur.com/a/2vjAz

 

TT

 

video sam deo, mrzelo me da sve skrolujem, deluje mi da je ovo album koji možeš da pokloniš nekom klincu da se zainteresuje za marke

Link to comment

video sam deo, mrzelo me da sve skrolujem, deluje mi da je ovo album koji možeš da pokloniš nekom klincu da se zainteresuje za marke

Da i njega zbunim? :)

 

Hvala!

 

TT

Link to comment

Kako doći do procene realne vrednosti poštanskih markica?

 

Imam neki album pa me zanima da li vredi išta i šta da radim sa tim.

 

Album je ovde:

 

http://imgur.com/a/2vjAz

 

TT

 

Ovih mađarskih sa umetničkim delima i avionima kao i nemačkih sa cokulama ima desetak, u različitim bojama. Ćale mi se ranije zanimao sa tim, ima neke npr. iz Nemačke Jugozapadne Afrike ili Angole sa početka 20. veka. Zanimljiva je i ova kubanska sa Lunohodom iz 1972.godine. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako bih želeo da mi stignu neki posteri u ovome dole (a dolaze iz Amerike, preko internet prodavnice), da li bih mogao da očekujem neke import/customs duties ili bih mogao da prođem bez ikakvog dodatnog plaćanja, kao kada mi stižu knjige?

 

2911_2911_IMG_2474.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...