Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Mislim da ne rade digitalno, tj. ne znam, raspitacu se. Rade pre svega sa onim, kako se to zove, sito reseto ofset jebemliga, ali to samo za vece serije, ne otvaraju boje za jednu majcu samo. Ali rade i one aplikacije sto moze samo za jednu, onako masnjikave kad ih pipnes, presijavaju se. Rade i one cupkaste jednobojne, sto izgledaju kao da su neko krzno. 

Link to comment

Koje su cifre?

 

Neki likovi kod mene u kraju (imaju i sito :) ) rade digitalne preslikače u dve varijante, skuplja (i bolja) varijanta im je čini mi se 10-12 evra. Znam da šalju nekom kurirskom službom, to je još parsto dinara...

 

Meni štampali kolor na crnu majicu, jpg u 150dpi, ispalo ko lutka (zavisi od fotke, ali u nekim slučajevima može da prođe i 100dpi)

Link to comment

Vec uradjene majce prodaju po 1000 dinara. Ne znam koliko naplacuju kad odes kod njih da ti urade po zelji, to cu tek da saznam, ali ne verujem da je mnogo skuplje. Ne znam ni koliko traze za vece serije. Imam nekoliko njihovih majci vec i dopadaju mi se, dobar im je kvalitet materijala, bas fin. Sami i siju i to rade isto sasvim pristojno. 

 

Ne znam dal je dozvoljeno reklamiranje. Ako te zanima, na pm cu da ti posaljem link za njihovu fb stranicu.

Link to comment

Pa da, i ovi rade na njihove majice za 12 a na tvoju za 10e.

Malo srčovo sad, to je to, 1000-1500 kinti prosek, ima ih ko kusih pasa :lolol:

 

Pitam za cenu onako uzgred, zapravo je validan info za tebe bio da kolor jpg u 150dpi može da ispadne skroz u redu.

Link to comment

Gde odneti naprsli toplomer sa živom na reciklažu? Živa je i dalje na sigurnom u svojoj cevčici, ali toplomer zasigurno nije za dalju bezbednu upotrebu.

Link to comment

Ako ti je tlo tu gde je drvce vlažno,  onda je najverovatnije Salix cinerea odnosno siva vrba.

 

Ako se za par meseci (sredinom leta) pojave mace, to je to.

 

46ea3f1e6c5d200adb553fbdd2e87bb9.jpg

 

Par fotki iz prolećne faze, liče na tvoju:

 

Salix_cinerea,I_MWS34264.jpg    Salix%20cinerea%202%20web.jpg

 

 

 

Nije kiwi, jebiga :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...