Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Pyrethrins (0.25%)

Piperonyl Butoxide (1.01%)

Hoće li se ovo raspasti na papirnoj površini ili ispariti? Odnosno - da li će papirna površina ostati kontaminirana? 

 

Zalio sam Raidom svašta što nije trebalo...

Link to comment
  • 3 weeks later...

da li je u našoj zemlji moguće otvoriti ofis tj. šalter u kome bi legalno venčavao ljude? privatni matičar il kako bi se već zvao

Link to comment

Posta danas za sutra funkcionise i vikendom? Verovatno bi mi sutra poslali neku biljku vanevropskog porekla (sadnica paprike) pa ne bih da provede dva dana u transportu.

Link to comment

Posta danas za sutra funkcionise i vikendom? Verovatno bi mi sutra poslali neku biljku vanevropskog porekla (sadnica paprike) pa ne bih da provede dva dana u transportu.

nijedna kurirska služba ne dostavlja nedeljom

Edited by maheem
Link to comment
  • 3 weeks later...

Šta se dešava kad neko izgubi ličnu kartu i praktično nema nikakav drugi dokument "sa slikom" jel tu onda problem vađenja lk, pošto nema sa čim da se " potvrdi" prilikom podizanja dokumenta?

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kakva je procedura oko vodjenja tudjeg deteta u inostranstvo. Konkretno CG

 

Sestra hoce da povede klinca iz komsiluka da pravi drustvo njenom sinu.

 

Ovaj mali oca nikad nije ni upoznao a trenutno zivi sa babom  i  mislim da baba ima starateljstvo al u svakokm slucaju ne bi bio problem ni da majka ni baba potpisu dozvolu al me zanima procedura.

 

edit: jel mali mora da ima pasos?

Edited by katamaran
Link to comment

Otac je neznani junak  :ph34r: Mislim da ga nikad nije priznao.

 

Od majke i babe(privremeni staratelj) ce moci da dobije ovlascenje al se plasim da nece stici da izvadi pasos.

 

edit: videce sutra sa pandurima. Otac je izgleda poznat ali je ko zna gde u Nemackoj i nemaju nikakav kontakt sa njim. Ja mislim da ga nikad nije ni priznao.

 

Sestra je ubedjena da u CG moze samo uz dozvolu staratelja i da mu pasos ne treba zato sto za CG ne treba pasos.

Edited by katamaran
Link to comment

pa mora imati neki papir u smislu dokumenta, to bi znachilo da roditelji vode svoju decu bez ikakvog papira, shto ne verujem da moze :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...