Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

zasto je Luka Brasi poslat kod Tatalja sa pricom da nije dovoljno placen, kada je bilo jasno da je on najlojalniji covek porodice Korleone?

 

da li ga je kapo di tuti kapi svesno zrtvovao kao jaku figuru u sahu, kako bi isterao namere Turcina Solocoa na cistac i imao povod za rat?

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

meni je ovo pitanje u rangu onog zasto Raskoljnikov uopste nije zalio zbog ubistva babine rodjake, iako se pokajao zbog ubistva babe. imam osecaj da ce mi se citav svet otvoriti ako saznam te stvari.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Ne znam gde ovo da pitam, pa se ovaj topic nekako sam namece  -_-

 

Kakva je priprema potrebna za stampanje aplikacija po majcama? U kom formatu treba da bude slika, koje velicine, itsl? Moze li se od slike male ili relativno male rezolucije napraviti pristojna uvelicana varijanta za majce? 

 

:)

Link to comment

Koji je to format, u kom programu se pravi vektorska slika? Moze li to fotoshop ili neki slican program? Moze li ACDSee?

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Koji je to format, u kom programu se pravi vektorska slika? Moze li to fotoshop ili neki slican program? Moze li ACDSee?

 

adobe ilustrator. ali to je teška jebada, pipavo je i traži znanje i rutinu, nije to baš consumer software.

Link to comment

Mhm, nista onda moram da zamolim neke koji znaju, ako oce za pivo ili viski da mi urade to. 

 

Hvala :)

 

Agde ćes da radis štampu?

Link to comment

Agde ćes da radis štampu?

 

Ima ovde u KGu neka mini firmica/manufaktura koju drze neki momci, prave majce i dukseve. Oni svakako sami rade pripreme za stampanje, ali sam mislio da odnesem gotovo, da se ne bakcem sa njima i oko toga. A i radio bih samo pojedinacne primerke, za sebe, ne vece serije. 

Link to comment

Ako rade digitalnu štampu (a verovatno rade), onda ne mora vektor, može i bitmapa (tiff, jpg...). Rezolucija ti treba 300 dpi u velićini 1:1. Može i nešto manje, ali ne bi trebalo manje od 200.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...