Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Onda kapiram da to nije račun koji je KS otvorio kada je formiran, nego račun postoji u svakom slučaju i tu su pare koje "pripadaju zgradi"?

 

Pa ako postoji kućni savet onda on može da pristupi tom računu, a ako ne, onda je dovoljna većina potpisa da neko (sns-ovci) digne pare i zameni sandučiće.

 

Zanima me kako se zove taj račun, da uputim komšiju da ode u Infostan i traži izvod sa računa... kog računa?

Trebalo bi da na izvodu postoji trag kada su pare skinute da bi se zamenili sandučići.

Link to comment

Aj probaću da se setim da pitam predsednicu KS, ali koliko se sećam, ona je otišla sa papirima, otvorila račun, a posle par dana se na njemu pojavila lova ko zna od kad, bilo je dosta keša, čim smo završili sve ovo što sam naveo gore... Ovo sa sandučićima je mislim nešto i grad bio u kombinaciji, nešto pola-pola ili već neki drugi procenat učešća...

 

Napravili su nam i rampu za invalide, a nju recimo nismo plaćali mi sa tog računa, nego opština (?)...

Link to comment

Te pare se nalaze na "racunu" koji zgrada ima u gradskom stambenom. Odnosno oni vo evidenciju koliko je para potroseno za odrzavanje a koliko je na raspoloaganju...

 

Nije u pitanju tekuci racun kod banke. To se posebno otvara i infostan jos uvek nece da prikuplja pare za te racune nego samo za javna preduzeca i osiguranje valjda

Link to comment

Ma znam i za Nemacku i za centralu u USA ali to je ono bas heavy varijanta, toliko je odrpan da me je sramota hteo bih nesto brzinski da dam licno i tako preuzmem. Sarkica od poklopca se zeznula i poklopac je labav posledicno benzin vetri i ne radi

Link to comment

Ma znam i za Nemacku i za centralu u USA ali to je ono bas heavy varijanta, toliko je odrpan da me je sramota hteo bih nesto brzinski da dam licno i tako preuzmem. Sarkica od poklopca se zeznula i poklopac je labav posledicno benzin vetri i ne radi

Nema šta da te bude sramota, to sa šarkom je poznato.

Ili "osovina" ispadne ili popusti ono "tačkasto" zavarivanje na kućištu.

Ja se sećam da sam kevi sjebao iglu jer mi je pasovala da uglavim za šarke...

Link to comment

Ne znam da li je ovo pravi topik, ali treba mi savet: treba da sredim stan za izdavanje, a pun je stvari.

 

Šta bi moglo da se radi sa nameštajem iz stana? Jel ima neko ko to otkupljuje ili uzima, znam za one Izlazak - za borbu protiv narkomanije, ali možda ima još neko? Odeća? U crveni krst ili ima neki bolji predlog? A escajg, tanjiri, vaze i to?

 

Takođe, knjige, možda nekog znate ko otkupljuje?

knjige otkupljuju oni zelenaši što prodaju oko filološkog fakulteta, ali naravno za crkavicu. zavisi i šta imaš od knjiga. ako ti je bitno koliko ćeš para da dobiješ, a ne samo da se otarasiš, savetujem ti da pogledaš na kupindu kako se kreću cene za naslove koje imaš.

na limundu ljudi prodaju i nameštaj. često stave samo opciju ličnog preuzimanja.

za odeću ima kontejner u dvorištu džamije u gospodar jevremovoj. mora da bude čista i spakovana u kesu.

na ovom forumu imaš topik, prodajem trampim uvaljujem. i to je opcija :D

Link to comment

Ma znam i za Nemacku i za centralu u USA ali to je ono bas heavy varijanta, toliko je odrpan da me je sramota hteo bih nesto brzinski da dam licno i tako preuzmem. Sarkica od poklopca se zeznula i poklopac je labav posledicno benzin vetri i ne radi

ljudi im šalju upaljače u apsolutno očajnom stanju ali su često uspomena na roditelje i tako to.

ako ne mogu ovi duvači da poprave, pošalji u Nemačku i miran si.

Link to comment

Koji su to duvači?

...shit has hit the fan...

pa ne znam, kapetan pominje neki smart shop koji prodaje nargile i popravlja upaljače

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...