Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

u seriji se na kratko pojavljuje ovaj lik: tek danas sam to provalio posto sam ponovo poceo da gledam seriju. ko pogodi ko je to dacu mu bonu.

Link to comment

ajde da ne smaram, to je pravi avon barksdale, imate i dokumentarac o njemu.http://kottke.org/10/01/the-avon-barksdale-storyavon-barksdale6.jpg

Link to comment

Hah, nisam znao da se i on pojavljivao. Znao sam da postoji, procitao sam negdje i ime pravog Avona, ali nisam znao da se pojavljuje u seriji.Pojavljuje se inace i 'pravi' Omar, tj jedan od ljudi koji su posluzili kao uzor za Omara. A i Deacon je nekadasnji kralj Baltimorskoga, znaci, podzemlja. Mislim da sam negdje procitao da je taj lik [zaboravih pravo ime] prodao najvise heroina u istoriji baltimora, a sam je rekao da je tu zaradio par stotina miliona dolara. Onda je bio 20 godina u zatvoru, a sad radi, kao i Deacon u seriji, u okviru neke crkve ili sta vec, i pokusava da skloni djecu sa ulice.

Link to comment
Pojavljuje se inace i 'pravi' Omar, tj jedan od ljudi koji su posluzili kao uzor za Omara.
pa da, pravi omar je onaj donnie koga butchie poshalje u zatvor da pomogne omaru, a onda posle pogine u pucnjavi kod monka u stanu kada omar uradi spiderman-shit i prezivi (shto je mislim zaista bilo preterivanje, trebalo je da ga ubiju tada)...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...