Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Koja je Bunk kraljina! Najdrazi mi lik u seriji, lajk... evr!
ako nishta, sigurno najbolje od svih kaze motherfucker :D shteta shto na youtube nema ono kad se pri kraju serije iznervira kad jimmy odmah reshi onaj poslednji sluchaj ubistva beskucnika (ubica je bio onaj lik shto je skupljao vizit karte), kad mu kaze "motherfucker, even you ain' that good" Edited by Teixeira
Link to comment

Da, druga sezona je definitivno skriveno blago pogotovu na drugo gledanje jer svi koje ja znam (ukljucujuci i mene) su bili razocarani sa prvih par epizoda drugee jer su uleteli ocekujuci Avona i ekipu pa su se razocarali. Ali mi je kada se sve sleglo druga postala omiljena.

Link to comment
Koja je Bunk kraljina! Najdrazi mi lik u seriji, lajk... evr!
kakav je to gejzir emocija, najdrazi su mi bili momenti kada se on i McNulty zajebavaju
Link to comment
Da, druga sezona je definitivno skriveno blago pogotovu na drugo gledanje jer svi koje ja znam (ukljucujuci i mene) su bili razocarani sa prvih par epizoda drugee jer su uleteli ocekujuci Avona i ekipu pa su se razocarali. Ali mi je kada se sve sleglo druga postala omiljena.
meni je druga sezona bila omiljena na prvo, drugo i trece gledanjegrcka tragedija na baltimorski nacin
Link to comment

Aha, hvala.

mene je on najvise nervirao od ovih detektiva ali nista opasno, sve do kraja...kad je pomogao marlu. naravno da nije bilo njega ne bi ih ni uvatili ali tako glup ispasti pred livijem :isuse:
Provalio bi Levi rupe u slučaju pre ili kasnije na suđenju, što je Roni i rekla kad su ona i Bond pričali sa Karketijevim chief of staff, ako se dobro sećam. Edited by miki.bg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...