Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Ne rugaj se, veći je gušt pogledat na televiziji nego torentirano! angry.gif
Apsolutno nije! Torentirano gledaš kad hoćeš i ako su starije serije, koliko hoćeš. Pride pauziraš kad ti se piša, kuva kafa/čaj, zvoni telefon, pas pravi sranja po kući, a možeš i odmah da vratiš i pogledaš ponovo neke super scene.I najvažnije: nema reklama.Od kada može i sport redovno da se skida sa neta, televiziju ne gledam. Dakle, od 2005. godine uopšte. Ne znam nijednu reklamu.
Link to comment
Ti si lud. Sve je bolje na televiziji, a filmovi su bolji u biskicu.
Sta zna zensko... <_<Torrent je covjekov najbolji prijatelj! Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

pa jeste torrent veliki car zbog dostupnosti sadrzaja, ali sam cin gledanja je puno bolji sa televizijom/bioskopom.treba uzivati i u procesu, ne samo u ishodu, gentlemen! :)

Link to comment
Torentirano gledaš kad hoćeš i ako su starije serije, koliko hoćeš. Pride pauziraš kad ti se piša, kuva kafa/čaj, zvoni telefon, pas pravi sranja po kući, a možeš i odmah da vratiš i pogledaš ponovo neke super scene.
!
Link to comment

bioskop je drustveni dogadjaj!!!a televizija implicitno takodje! znas da jos mnogi ljudi su takodje to sacekivali i nacrtali se ispred teve prijemnika da otprate epizodu. plus je veca zeljka kad cekas, nego kad imas sve epizode odjednom.

Link to comment
bioskop je drustveni dogadjaj!!!a televizija implicitno takodje! znas da jos mnogi ljudi su takodje to sacekivali i nacrtali se ispred teve prijemnika da otprate epizodu. plus je veca zeljka kad cekas, nego kad imas sve epizode odjednom.
Ma, znam, ima to svojih drazi, ali meni je ipak daleko draze da sve gledam po mojim uslovima. Pogotovo ne volim bioskop. Nikad mi nije bilo potpuno udobno, uvijek mi nesto fali. Torrent je roditelj.
Link to comment

men bas bila uzivanjcija da pratim na atlasu. ono, ritual i sav fazon. pogotovo sto mi je bila prava mera, probo sa vise od 1 dnevno i nije bilo blagotvorno po ostatke mentalnog zdravlja.

Link to comment
Ti si lud. Sve je bolje na televiziji, a filmovi su bolji u biskicu.
S oproštenjem, ne lupaj, a pogotovo nemoj da uvlačiš bioskop u ovo! Bioskop je crkva, džamija, sinagoga i hram FILMA. Televizija je bila sve to za serije. Razlika je u tome što je stvarno različit događaj kad gledaš FILM na ogromnom platnu i u stereo tehnici od onog kad gledaš na monitoru. Mada, i to se može porediti, pogotovo ako je neko blagi hi-tec manijak, pa ima ogroman monitor i 5.1 zvučnike. Ali, u suštini se slažemo: filmovi se trebaju gledati u bioskopu.Ali! Sve to nema NIKAKVE veze sa gledanjem serije na televiziji ili na monitoru. Pritom, imam veći monitor bolje rezolucije nego televizor, pratim nekoliko net mesta na kome se okupljaju ljudi od ukusa, a na netu može da se pronađe SVE. Gledanje televizije prihvatam jedino kao drevni kulturni/porodični običaj, ali televizor apsolutno, ali apsolutno nema baš nikakvu prednost u odnosu na desktop. Bolja slika, bolji zvuk, nema reklama, biranje termina za gledanje, biranje tempa...Ma daj. Realno nema poređenja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...