Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
u jbt, naterao si me da poslusam dzejzija...video sam ovaj tupakov spot pre milion godina i nisam se setio da briks glumi u tom spotu..
gledao sam ga i ja pre milion godina i secam se da sam mislio da su pogresili sto im je "ovaj lik" glvani glumac u spotu. sad je spot 10 puta kuliji. :D Edited by kojot
Link to comment
gledao sam ga i ja pre milion godina i secam se da sam mislio da su pogresili sto im je "ovaj lik" glvani glumac u spotu. sad je spot 10 puta kuliji. :D
isto jbt..ni meni se nije svidjao..:Dinace ne znam za vas ali ja se svaki dan 'hranim' sa wire-om preko jutjuba...
Link to comment

Samo da prijavim da sam najzad odgledao Wire do kraja. Pravio sam ogromne pauze između sezona, ali svako sezonu sam odgledao u roku od nedelju dana tops. Plašio sam se da će da zaseru rasplet, srećom nisu. Spojlovao sam sebi neke bitne momente na YT i forumima (Omarov kraj između ostalog) ali ain't no thang, ima ih toliko da se skoro i ne oseti. Poslednjih par epizoda su bile remek-delo character developmenta i tying up loose ends. Čak je bilo i par heartwarming trenutaka koje nisam očekivao... Michael kao stickup artist, Cheese dobio šta zaslužuje, ma savršeno su sve spakovali.Serija stvaro vredi hajpa :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...