Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Sad kad je gotovo, je l' ostavila televizijska/B92 Žica bilo kakav utisak u široj javnosti? Ili je zapravo bila neprimećena poput Sopranosa na Pinku? Neko zna nekog ko je počeo da gleda na teveju?
Ja sam počeo da je gledam na TV-u, po preporuci drugara koji zna da mi je Homicide omiljena serija. Prokleo sam ga jer sam svaki radni dan ostajao budan do pola 2 - 2 ujutru a ustajao zbog posla u 7, osim kad me dete probudi ranije. Poezija, čista poezija, neuporediva sa bilo čim.
Link to comment
Ne znam delite li mišljenje, ali po meni je glupav način na koji je Omar okončao...mislim klinac ga ubija s leđa...kam an
Ne, meni je savršen način. Pokazuje...sve. Ili, što bi rekao Bog, SVE.
Link to comment
Ne znam delite li mišljenje, ali po meni je glupav način na koji je Omar okončao...mislim klinac ga ubija s leđa...kam an
meni je sasvim ok, klinac je jedini neopterecen omarovom velicinom.
Link to comment

ma i meni je to genijalno resenje.s tim sto smo otprilike svi ocekivali da vidimo ko ce omaru doci glave - taj bi bio igrac nad igracima. i na kraju to ne bude ni avon, ni marlo, vec klinac koji nije ni svestan sta radi.tako omar na neki nacin ostaje neporazen, skoro zrtva slucaja (a taj je uglavnom jaci od svih, kako god okrenes). doduse, podjednako mrtav.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...