Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

final 8omar vs snoopjimmy vs bubblessobotka vs bunnybodie vs stringerfinal 4omar vs sobotkajimmy vs bodiefinaleomar vs jimmysvi znamo ko pobedjuje :D

Link to comment
final 8omar vs snoopjimmy vs bubblessobotka vs bunnybodie vs stringerfinal 4omar vs sobotkajimmy vs bodiefinaleomar vs jimmysvi znamo ko pobedjuje :D
ja sam iznenadjen shto snoop vodi protiv d-a, bez obzira na seeding :D
Link to comment
ja sam iznenadjen shto snoop vodi protiv d-a, bez obzira na seeding :D
ja sam iznenadjen sto je d uopste uzet u obzir <_<btw, nije mi jasno zasto prop joe vodi protiv sobotke. Edited by kojot
Link to comment

upravo ljuštim sopranose. prijatno se iznenadih kad sam video michaela williamsa u 1 epizodi.e sad, kad smo kod toga, molim za pomoć internet detektive.http://www.youtube.com/watch?v=keqAQk1YuOsovo je spot saula williamsa, navodno mlađeg brata michaela williamsa (možda sam čak otome već i pisao ili sam samo imao nameru). malo sam istraživao, neke stvari se poklapaju, međutim... saul je to negirao na jednom internet forumu (pre godinu dana sam čitao, malo je izlapelo ali rekao bih zvaničnom) i tu je bio u fazonu: who is that guy? to su njegovi fanovi prihvatili s blagom dozom ironije.e onda sam video onaj spot gore, a u njemu se pojavljuje leo fitzpatrick koji glumi prvog bubblesovog pobru. sad već mislim da je to previše slučajnosti, a jasnoje da slučajnosti ne postoje.ne mogu da nađem nijedan podatak koji bi definitivnu potvrdio jedno ili drugo. da li neko nešto zna o ovome? dosta sam guglao ali uglavnom je copypaste neproverenih glasina.ono, nije da je bitno ali ako su stvarno braća, vel dec sooooooooou fakin kul. :)

Edited by McCabe
Link to comment
upravo ljuštim sopranose. prijatno se iznenadih kad sam video michaela williamsa u 1 epizodi.e sad, kad smo kod toga, molim za pomoć internet detektive.http://www.youtube.com/watch?v=keqAQk1YuOsovo je spot saula williamsa, navodno mlađeg brata michaela williamsa (možda sam čak otome već i pisao ili sam samo imao nameru). malo sam istraživao, neke stvari se poklapaju, međutim... saul je to negirao na jednom internet forumu (pre godinu dana sam čitao, malo je izlapelo ali rekao bih zvaničnom) i tu je bio u fazonu: who is that guy? to su njegovi fanovi prihvatili s blagom dozom ironije.e onda sam video onaj spot gore, a u njemu se pojavljuje leo fitzpatrick koji glumi prvog bubblesovog pobru. sad već mislim da je to previše slučajnosti, a jasnoje da slučajnosti ne postoje.ne mogu da nađem nijedan podatak koji bi definitivnu potvrdio jedno ili drugo. da li neko nešto zna o ovome? dosta sam guglao ali uglavnom je copypaste neproverenih glasina.ono, nije da je bitno ali ako su stvarno braća, vel dec sooooooooou fakin kul. :)
Da li su Ben Wallace i Rasheed Wallace braća? Mislim, crnci su, isto se prezivaju i obojica igraju košarku. :D Mislim da se pravilo iz traženja tog odgovora može primeniti i na ovo: odsustvo dokaza o nečemu nije dokaz toga. Dakle, ako na netu, wikiju, imdb-u ne piše nigde taj podatak koji bi bio super zanimljiv, onda znači da to nije tako.A ovo slučajnost ti je povezivanje gore nego ne znam šta. :lol:
Link to comment

jbg važan mi je gotivan podatak, a metodologija je sekundarna. uostalom nisam ja slučajno našao fitzpatricka u spotu, nego je spot sa fitzpatrickom namerno našao mene! angry.gifodoh da prodam par fazona onim kreacionistima na pzdu. :D

Link to comment
odoh da prodam par fazona onim kreacionistima na pzdu. :D
'Ajde, ajde. Meni je omiljeni njihov onaj da bi elektromagnetno polje zemlje već skuvalo i istopilo zemlju da je ona zaista stara nekoliko milijardi godina.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...