Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Pored svih ubica, dilera, korumpiranih politicara... on mi je najodvratniji lik.
A Namondova keva? A Kenjard™? Lt. Marimow? Onaj oficir Walker? Meni Templeton ne upada ni u 10 najodvratnijih, mislim.
Link to comment

Namondova keva je principijelna bar. Marimow prekratko traje. Namond, Kenjard - wub.gifOvaj je preljigav! Plus ovo što ova dva urednička gada rade Gusu, jebote....Zaboravio sam na Muncha, imo čovjek cameo u prošloj..

Link to comment

Još 5 epizoda do kraja na b92...nezgodno je to što na HRT2 idu jednu epizodu unapred oko pola12 pa onda na HRT1 oko pola2u odnosu na ove našestavljaju me u iskušenje, priznajem da me odavno nešto nije privuklo i omađijalo kao The Wirefenomenalni su!!! :)

Link to comment
Ovaj je preljigav! Plus ovo što ova dva urednička gada rade Gusu, jebote....
gus je car. sinocnja faca kad objasnjava urednicima da je scott malo mnogo detaljisao u prici o beskucnicima s obzirom da je s njima proveo samo 1 noc - prajsles.i da, scott mi je najogavniji lik, ili barem 1 od 3 najogavnija Edited by morgana
Link to comment

pa sigurnoma ja sam posle svake sezone bio malcice skenjan...a tek sta ce biti posle kraja..tako je bilo posle svake serije koje sam odgledao od pocetka do kraja. ali kod wire-a tu ce biti jos gore jer je ovo nesto najbolje ikada napravljeno...

Link to comment
  • 3opge changed the title to THE WIRE (2002)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...