Jump to content
IGNORED

THE WIRE (2002)


3opge

Recommended Posts

Stringer je reformator u pokusaju. Avon je znao ko je i sta je, nije imao neke ambicije van onoga sto je radio. Just a gangsta, I suppose.Stringer je mislio da je pametniji nego sto jeste, pokusao da se promjeni, da legalizuje posa', reformise the game, i zavrsio je kako je zavrsio. Super mi je paralela njega i Bunnyja, obojica su neuspjeshno zavrsili svoje pokusaje da promjene nesto [sto stringer rece, We're both trying to make sense of this game].Scene kad i jedan i drugi svoju misiju zavrsavaju sa 'get on with it motherf...'. Stringera upucaju, Bunnyja otpuste :Hail:Odlican je lik Stringer. Nije mi simpatican i nije mi omiljeni, ali odlican lik svejedno.

Link to comment
Stringer je reformator u pokusaju. Avon je znao ko je i sta je, nije imao neke ambicije van onoga sto je radio. Just a gangsta, I suppose.Stringer je mislio da je pametniji nego sto jeste, pokusao da se promjeni, da legalizuje posa', reformise the game, i zavrsio je kako je zavrsio. Super mi je paralela njega i Bunnyja, obojica su neuspjeshno zavrsili svoje pokusaje da promjene nesto [sto stringer rece, We're both trying to make sense of this game].Scene kad i jedan i drugi svoju misiju zavrsavaju sa 'get on with it motherf...'. Stringera upucaju, Bunnyja otpuste :Hail:Odlican je lik Stringer. Nije mi simpatican i nije mi omiljeni, ali odlican lik svejedno.
Bravo, glaše razuma.
Link to comment
stringu ne mogu oprostiti sto je ubio dee-ja...
meni je to najbolja stvar koju je uradio, dee je jedini lik u seriji koji mi se nije dojmio.
Link to comment

ahaha, posto je rodzer poslednji covek na svetu koji nije pogledao seriju i polako je privodi kraju by courtesy javnog servisa hrvatske izgleda da mozemo da spojlerisemo i pisemo ko je koga roknuo. <_<sto se tice stringera, vec sam ranije rekla da mi je na prvom gledanju (pocetak 2009.) on bio fascinirajuci lik. medjutim, kasnije shvatis da ako ti treba neko ko muti vodu belim rukavicama da je better deal nekakav bankar, a ne kriminalac sa ulice. zato mi je tokom drugog i treceg gledanja ejvon postao mnogo veci car i masu puta seksiji kao autenticni ex bokser i muscle od postovanja u ulicnoj igri. takodje, u mojoj knjizi, puno se vise ceni chast nego ulickana gajba sa adamom smitom u biblioteci. jbg, ne ubijas coveka koji je pojeo govno za sve nas. samo pizde to rade i tacka.o boze, kad se setim trougla omar-string-bradr muzon...jebeno brilijantno!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...