Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

znam, ali ja jos nisam savladala samoodbranu bez povredjivanja protivnika
Ja pokušao, ali taj napor nije ispao svrsishodan moje dobrobiti radi. Dakle, međutim, potrebno je nagaziti na neprijatelja čvrsto, celim stopalom, u svakoj prilici.
Link to comment
bolje idi kod darka u zenu glavu na halucinogenu radzu od kaktusa i kozletinu/hobu pod pekom
nisam nazalost na visu, samo se raspitujem, ali kad odem, svakako cu da slijedim tvoje gastro preporuke :)a jesi bio po tim tunelima i sta vec sve ima?
ja bila samo u nekim napuštenim barakama u gradu visu, tj malo van grada. ima ih baš mnogo, čitala sam da grad vis sad tuži državu jer im ne da da time raspolažu.
jesu zanimljive barake?odoh k gugluvolim da cujem da grad tuzi drzavu za ovakve stvari. mislim, ostaje tu pitanje vlasnistva i planirane namjene, ali je steta da se ti objekti turisticki ne valorizuju i da i grad ne prihoduje.edit, nasla sam neki clanak o tuzbi, hvala za info!http://www.novilist....e-ili-se-sudimo Edited by morgana
Link to comment

Nema u tim vojnim objektima ništa posebno. Napuštene i oronule hangarčine koje sad izgledaju kao mesta gde se okupljaju drogoši.Što se tih baraka kod Visa tiče, davne 2003. je tamo bila stacionirana letnja Močvara, dva meseca koncerata, likovnih kolonija, izložbi, filmskih projekcija itd... bilo je stvarno odlično. Onda zabraniše opštini da raspolaže lokacijom iako su napravili plan da tamo bude najveći gerontološki centar u Hrvatskoj.jbg.

Link to comment

jesu zanimljive, skroz van grada i zavučene u šumu. ranije su tu neke građanske organizacije bile leti al su ih poizbacivali, ili sam tako barem ja čula.češka vila je stvarno na super mestu i još uvek dobro izgleda, prava je greota pustiti je da trune.edit: pretece me arbajtman :)

Edited by funk soul sister
Link to comment

gradonačelnica Komiže je ušla u Sabor i uspinje se polako na lestvici u SDPu pa mislim da će stvari pokrenuti sa mrtve tačke.ta ideja o staračkom domu/gerontološkom centru je veoma popularna, praktično znači otvaranje komplet zdravstvenog centra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...