Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

12 hours ago, ZokiAsov said:

Zato moja preporuka za banjalucki u cici 2 na karadjordjevom trgu. Sarajevski onako nista posebno ali banjaluka je velicanstveni spektakl

Jel, ja sam čuo da su ispali iz franšize (koja je u međuvremenu nestala, ako sam dobro popratio) pošto su nešto muljali, tj nisu se držali originalnog recepta. Sećam se da su bili ok kad sam jeo par puta, a sad moram priznati da nemam pojma koje ćevape.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Preporuka za Cypress tacos u Rige od Fere. Nemaju veze sa Kiprom, samo je gazda veliki fan benda.

 

Kesadilje odlične, tacosi najbolji u gradu, a i burrito dosta dobar (to je jedino što je bolje u casa tortilla)

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Baka Prase otvorio pljeskavidžinicu u Tbunaru, juče bilo otvaranje, neugledam, nikakav, premali lokal, cene nenormalno visoke, zemičke užasne, milion klinaca se gura u objektu.

Videh i ministra vojnog Vučevića

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde da pisem pa cu ovde. Kebab Pasha u Mariboru sabija, odusevio sam se. Uzeo obican kebab od 4.5 evra, znaci i lepinja vrh i meso i sve. Guzva u lokalu, 15 ljudi sedi i jos njih 10 porucilo i na cekanju, ne bez razloga. 

 

:ziga:

received_669776301541813.jpeg

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...